mail@urok-ua.com

Картки з QR кодами для швидкого опитування. Методичні поради

Посібник містить методичні рекомендації по впровадженню освітнього сервісу WEB 2.0 в навчальний процес сучасної школи на прикладі використання технології швидкого опитування Plickers на уроках української мови літератури.
Призначений для учителів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Тільки на днях була учасницею вебінара , де розповідали про використання QR-кода, а ось тепер натрапила на такий чудовий матеріал, який обов’язково стане у нагоді. Технології розвиваються дуже швидко, і інколи здається що нам вчителям приходиться бігти позаду учнів, щоб розібратися в чомусь новому, цікавому, інтерактивному.

  2. Даний посібник є дуже корисним для вчителів різних предметів та для методистів навчальних закладів. Автор детально, пошагово розкриває технологію швидкого опитування на уроці, дає зразки дидактичного забезпечення уроку. Детальний опис роботи дає можливість кожному бажаючому самостійно опрацювати дану технологію за допомогою посібника і використовувати її на уроках. Тема є актуальною, тому що робота з QR кодами на уроках дає можливість не тільки опитувати 100% учнів, а й урізноманітнює форми роботи вчителя, робить урок цікавим, сучасним та сприяє підготовці учнів до життя, в якому інформаційно-комунікаційні технології зайняли провідне місце.

  3. Ніяк не наважувалася попрацювати з додатком Plickers. Прочитавши вашу статтю з пошаговими інструкціями, зрозуміла, що час настав. Дякую за творче натхнення, чи, може, підштовхування іти вперед, не сидіти на місці. Дякую!

  4. Скільки нового відкрила у вашій розробці, розумію, що читаючи вашу роботу, треба працювати над новітніми технологіями, тому що тут є ідея економії часу.Дітям також цікаво працювати, бо діти розуміють, що за свох знання отримають правдивий результат.якую.

  5. Людмило Андріївно, щиро дякую Вам за сучасні методичні рекомендації. Технологія швидкого опитування мене дуже зацікавила, оскільки економія часу на уроці є важливим аспектом у навчанні.Дуже, дуже цікаво.Хочу теж спробувати. Дякую за ідею.

  6. Методичний посібник – чудова знахідка для творчих. креативних , сучасних вчителів. Адже ,наразі , педагогу необхідно йти в ногу з часом, навчати і виховувати компетентну особистість. Матеріал допоможе створити для цього необхідні умови.

  7. Дуже чудова ідея перевірки навчальних досягнень учнів! Сучасний інноваційний підхід, який йде поруч з актуальною зараз STEM-освітою. Просто та зручно – що ще може бути краще? Дякую за розробку!