mail@urok-ua.com

КОМУНІКАТИВНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ РІДНОЇ МОВИ 9 клас

КОМУНІКАТИВНО-ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ РІДНОЇ МОВИ 9 клас
Посібник містить орієнтовну розробку уроків для 9 класу з тем «Повторення та узагальнення вивченого», «Способи передачі чужого мовлення», добірку контрольно-перевірочних робіт за темою.
Автор пропонує варіант інноваційного підходу до реалізації соціокультурної змістової навальної програми, забезпечуючи подачу мовного матеріалу в міцному зв’язку з художніми творами, що паралельно вивчаються на уроках української літератури . Розроблені уроки охоплюють в основному прадавній та давній період її розвитку.
Таким чином спланована робота на уроках сприятиме як опануванню дев’ятикласниками національно-культурних цінностей українського народу, так і якісній підготовці учнів до складання ЗНО з української мови та літератури.

 • : Риндич Олена Георгіївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія"
 • ПЛАНУВАННЯ УРОКІВ РІДНОЇ МОВИ 9 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
52

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Дякую за чудовий посібник, безумовно, він сподобається і учням, і педагогам. Він легкий для засвоєння та гарно подає інформацію. У своїй практиці я обов’язково використаю ці матеріали, звичайно ж, якщо Ви не заперечуєте.
  Особлива вдячність за розробки уроків , добірку контрольно-перевірочних робіт за темами. Дякую за велику працю.

 2. Даний посібник ініціює новий творчий підхід до реалізації соціокультурної змістової лінії навчальної програми, поєднюючи комплексні знання і з української мови, і з української літератури, що сприятиме всебічному розвитку особистості.