mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку математики і природознавста 2 клас

Сьогодні в освітньому просторі України відбувається зміна парадигм: від знаннєвої до компетентнісної. У сучасній школі весь навчальний процес спрямований на формування особистості, яка буде патріотом та інноватором, розкриття можливостей та здібностей учнів, утвердження загальнолюдських цінностей. У центрі цього процесу стоїть конкретний учень – особистість. Завдання школи – знайти ефективні форми та методи роботи, які спрямовані на формування ключових компетентностей.
Я довгий час працювала над проблемним питанням «Нестандартні уроки в початковій школі» і неодноразово помічала, що різні види нестандартних уроків учням на багато цікавіші, ніж традиційні. Це урок-гра, урок-подорож, урок-казка, урок-екскурсія та інші.
Сьогодні ми скрізь чуємо про ще один із видів нетрадиційних уроків – це інтегрований урок. В декого постає питання, чому саме інтегровані уроки, що це: вимога сьогодення чи примха сучасності?
На даному етапі змін українського освітнього закладу зростає обсяг інформації, недостатньо часу для її засвоєння учнями. Актуальними стали пошуки шляхів удосконалення системи освіти. Адже, діти, прийшовши до першого класу, сприймають інформацію цілісно, а не по предметно. Тому і постало завдання впровадження інтегрованих уроків. А, переді мною, як вчителем, ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед. На мою думку, інтегрований урок – це один із сучасних уроків, який дає можливість зробити навчання молодших школярів цікавим і надати якісну освітню послугу.

Конспект  уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Інтегрований урок сучасний, відповідає методичним вимогам. Вчитель ставить перед собою розгорнуту мету на формування компетентної особистості школяра й якісно планує роботу на уроці. Сподобались форми та методи навчання, зміст домашнього завдання.