mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання, природознавства, я у світі 3 клас

Інтегрований урок з предметів: літературне читання, природознавство, я у світі. Що має на меті познайомити учнів з казкою Вадима Скомаровського, вчити оцінювати вчинки героїв казки; розвивати мислення (операції аналізу, синтезу, класифікації), увагу учнів; узагальнити знання учнів про властивості води, про поширення води у природі, про прісну та морську воду; продовжити формування уявлень про позитивні і негативні якості характеру людини; виховувати порядність як основу життєвого шляху, бажання жити по совісті.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
494

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Подорож є пізнавальною. Учні навчаються залюбки, якщо вдало організувати навчальну діяльність. Кожна зупинка містить цікавий зміст. Методи та форми роботи допомагають кращому опануванню матеріалу.

  2. Який неймовірний урок та ще й поєднаний презентацією! Урок дійсно інтегрований. Впевнена, що він досяг заявленої мети, розширив у школярів знання про властивості води, збагатив словниковий запас. Дякую!

  3. Ваш матеріал буде корисним для колег, адже і розробка уроку , і презентація допоможуть організувати роботу з учнями за вказаною темою. Презентація сучасна, змістовна, насичена.

  4. Дякую за конспект, приємно, що додано ще презентацію. Зараз уроки все ж краще підкріплювати презентаціями. Сподобалася форма роботи “Лабіринт”