Конспект інтегрованого уроку з літературного читання, природознавства, я у світі 3 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з літературного читання, природознавства, я у світі 3 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Київ, СЗШ №206

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок з предметів: літературне читання, природознавство, я у світі. Що має на меті познайомити учнів з казкою Вадима Скомаровського, вчити оцінювати вчинки героїв казки; розвивати мислення (операції аналізу, синтезу, класифікації), увагу учнів; узагальнити знання учнів про властивості води, про поширення води у природі, про прісну та морську воду; продовжити формування уявлень про позитивні і негативні якості характеру людини; виховувати порядність як основу життєвого шляху, бажання жити по совісті.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Подорож є пізнавальною. Учні навчаються залюбки, якщо вдало організувати навчальну діяльність. Кожна зупинка містить цікавий зміст. Методи та форми роботи допомагають кращому опануванню матеріалу.

  2. Який неймовірний урок та ще й поєднаний презентацією! Урок дійсно інтегрований. Впевнена, що він досяг заявленої мети, розширив у школярів знання про властивості води, збагатив словниковий запас. Дякую!

  3. Ваш матеріал буде корисним для колег, адже і розробка уроку , і презентація допоможуть організувати роботу з учнями за вказаною темою. Презентація сучасна, змістовна, насичена.

  4. Дякую за конспект, приємно, що додано ще презентацію. Зараз уроки все ж краще підкріплювати презентаціями. Сподобалася форма роботи “Лабіринт”