mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та української мови для 4-го класу на тему: М.Хоросницька “Звідки в міста назва Львів”; узагальнюючий урок з теми “Прикметник”.

Матеріал уроку ознайомить учнів із історичним минулим нашого народу,походженням назви міста Львова. Вдосконалить навички виразного читання, вміння самостійно аналізувати , робити висновки. Виховує інтерес до вивчення історії своєї країни, вміння співпрацювати у групі.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
1190

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Інтегровані уроки роблять навчальний процес по-справжньому цікавим та позитивно позначаються на результаті навчальної діяльності. Сподобалась вправа “Літературна математика”, запозичу до своєї методичної скарбнички. Значне місце належить виховній меті уроку. Дякую.

  2. Інтегрований урок поєднує в собі українську мову та літературне читання, вчитель вміло допомагає досягти учням мети на уроці. В конспекті можна виділити низку інтерактивних вправ та методів. Для себе виділила літературний диктант, торбу запитань, вікторину . яка проводиться у групах.