mail@urok-ua.com

Конспект уроку для спеціальної школи на тему: «Вчись жити в мирі та злагоді»

Розвивати усне мовлення,увагу, збагачувати словниковий запас; – учити розуміти себе і вміти « бути у злагоді з собою»; формувати емоційну культуру; – вчити розуміти поведінку та вчинки людей; відчувати красоту добра, осуджувати недобрі вчинки. Розширювати уявлення дітей про дружбу і товариськість; -виховувати любов до людей,світу природи, Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Одна важлива частина системи навчання на занятті – створення сприятливого емоційного фону, атмосфери співпраці, співтворчості, що сприяло розкриттю особистісних якостей учнів,що “червоною ниткою” проходило через все ваше заняття . Таким чином, на даному заході формувалася культурно-пізнавальна компетентність в учнів, діти отримали знання про правильну поведінку в суспільстві, дарувати радість оточуючим людям, доброту і бути завжди милосердними. Мета була досягнута

  2. Урок побудовано у формі подорожі. Гадаю, що мети досягнуто, завдяки завданням, які дібрала вчителька. Вдало обрано музичні хвилинки, що відповідають обраній темі. Учні співпрацюють з учителем , розвивають мовлення.