Конспект уроку із української літератури в 11 класі
Автор публікації

ПІБ автора: Скаковець Микола Іванович
Посада: вчитель української мови та літературиМісце роботи: Хмільська ЗОШ І-ІІІ ступенів,Рокитнівського р-н, Рівненської області
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель української мови та літератури Ромащенко Наталія Омелянівна
Конспект уроку з української літератури в 11 класі Позакласне читання. Проблеми людської гідності та національної самосвідомості в публіцистичній статті Уласа С...
Учитель української мови та літератури Старостенко Тетяна Валентинівна
Конспект уроку з української літератури для 11 класу. Історичний роман «Маруся Чурай» Ліни Костенко
Вчитель української мови та літератури Яцук Олександра Іванівна
Конспект уроку з української літератури. 9 клас .Іван Котляревський “Наталка Полтавка”. Соціально – побутова драма ” Наталка Полтавка” —...
Вчитель української мови та літератури Годована Мирослава Елемирівна
Конспект уроку з української літератури для 11 класу на тему “О. ГОНЧАР. НОВЕЛА – ЗАСТОРОГА «ЗАЛІЗНИЙ ОСТРІВ» ІЗ РОМАНУ «ТРОНКА»”
Заступник директора з навчальної роботи Ховякова Наталія Іванівна
Опис досвіду “Інноваційні підходи до розвитку управлінської компетентності керівника навчального закладу”
Учитель української мови та літератури Терещенко Наталя Миколаївна
Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”
Тема та мета уроку реалізовані поверхово (про ідеї, основний пафос, роль кольорової гами, романтичне в новелі взагалі не йшлося). Невірна структура уроку: організаційний момент — це не перевірка домашнього завдання (до речі, 7 запитань до літературного диктанту — незрозуміло, як тоді оцінювати); формування компетентностей (не компетенцій!) не може бути окремим етапом уроку. Бракує обладнання. Вибачте.
До уроку підібраний вдало епіграф, відразу спонукає до роздумів над сенсом людського життя.Усі етапи уроку побудовані таким чином, щоб учні в кінці заняття зрозуміли значення кохання для людини не тільки у творі, а й у сьогоденні. Дякую!
Дуже хороший план уроку, проблемне питання на початку налаштовує на роздуми про сенс людського життя. Вдала мотивація (розуміння щастя), робота в групах, робота з текстом, загалом, все сподобалось. А головне, що автор зумів поєднати твір та сьогодення, показав, що порушені Олесем Гончаром проблеми щастя, життєвого вибору, свободи є вічними.