Конспект уроку із української літератури в 11 класі

Цей урок ознайомлює. зацікавлює і заохочує активних, творчо працьовитих вчителів до власних творчих пошуків, розкриває сутність інновацій в шкільній освіті, виховує толерантність, повагу до людської гідності, патріотизм, усвідомлення філософської сутності щастя людини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тема та мета уроку реалізовані поверхово (про ідеї, основний пафос, роль кольорової гами, романтичне в новелі взагалі не йшлося). Невірна структура уроку: організаційний момент — це не перевірка домашнього завдання (до речі, 7 запитань до літературного диктанту — незрозуміло, як тоді оцінювати); формування компетентностей (не компетенцій!) не може бути окремим етапом уроку. Бракує обладнання. Вибачте.

  2. До уроку підібраний вдало епіграф, відразу спонукає до роздумів над сенсом людського життя.Усі етапи уроку побудовані таким чином, щоб учні в кінці заняття зрозуміли значення кохання для людини не тільки у творі, а й у сьогоденні. Дякую!

  3. Дуже хороший план уроку, проблемне питання на початку налаштовує на роздуми про сенс людського життя. Вдала мотивація (розуміння щастя), робота в групах, робота з текстом, загалом, все сподобалось. А головне, що автор зумів поєднати твір та сьогодення, показав, що порушені Олесем Гончаром проблеми щастя, життєвого вибору, свободи є вічними.