Конспект уроку літературного читання для 3 класу на тему: Зворушливе звучання М.Вінграновський “Приспало просо просеня”

Конспект уроку літературного читання для 3 класу на тему: Зворушливе звучання М.Вінграновський “Приспало просо просеня”
План-конспект уроку літературного читання в 3 класі з позначеної теми.Дидактична мета такого уроку вдосконалювати навички свідомого виразного читання поетичних творів; на¬вчати розуміти поетичну мову, уявляти описані картини, пройматися почуттями; розвивати спостережливість, творчу уяву, здатність емоційно реагувати на художнє слово;

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Традиційний за будовою урок літературного читання. Сподобалися такі етапи заняття: перевірка домашнього завдання та мотивація навчальної діяльності. У списку обладнання є презентація, але вона не додана до роботи, навіть у конспекті не було посилання на неї. Порада: перевіряти текст на грамотність. Дякую.

  2. Креативний урок. Цікава знахідка гра “У художньому музеї”, де учні презентують свої малюнки персонажів, як перевірка домашнього завдання. “Цікаві факти” несу додаткову інформацію для загального розвитку. Творча робота за ілюстрацією вчить дітей логічно висловлюватися, мислити образами.

  3. Структури уроку дотримано. Сподобалось творче домашнє завдання. Під час уроку діти міркують над проблемними питаннями, розвивають мовлення. Домашнє завдання носить диференційований характер, діти мають можливість самостійно його обрати.

  4. Урок дуже гарно продуманий, додаю до своєї скриньки! Дякую. Єдине: я б провела ще декілька видів читання твору, мені їх замало і тестування провела б на етапі закріплення, а не під час підведення підсумку уроку. Такого виду домашні завдання я обожнюю, коли діти можуть самі обрати, без нав”язування вчителя. Наснаги Вам у роботі!