Конспект уроку навчання грамоти в 1 класі на тему “Закріплення вміння вимовляти звук о, вивчення букви О, о “

Конспект уроку навчання грамоти в 1 класі на тему “Закріплення вміння вимовляти звук о, вивчення букви О, о “
Урок відповідає оновленій програмі початкової школи. На уроці застосовані різноманітні інноваційні методи, прийоми і форми навчання, які забезпечують творчий розвиток дитини.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На уроці вчитель формує ключові компетентності, вдало мотивує учнів на роботу. Використовується різноманітна зарядка для розвитку мовного апарату та очей. Нетрадиційним є формулювання теми уроку.Захоплює групова робота.

  2. Загалом сподобався конспект уроку. Чітка структура, послідовність та форми роботи. Але я не уявляю, що буде якщо дати учням вермішель, і не розумію, як нею можна викласти букву О.

  3. Як вдало вчитель проводить мовну розминку.Зарядка і для очей, і для ротика, й дихальні вправи – все враховано. Елементи профорієнтаційної роботи спостерігаються під час друкування літери “о”. Учні діляться на чотири групи за професіями. Взаємодіють, фантазують і як результат “о” виліплена, викладена з спагетті, дерев яних паличок і ниток. Прекрасна ідея! Подібної не зустрічала.

  4. Дійсно продуманий урок для дітей 1-го класу. Всі форми роботи, методи і прийоми змінюють різні види діяльності, стимулюють розвитку творчих здібностей дітей. Сподобалась роботу в групах(друкування літери гончарами….).Взяла до своєї методичної скриньки!