mail@urok-ua.com

Конспект уроку позакласного читання з української літератури для учнів 9 класу

Цей матеріал може бути використаний вчителем під час підготовки та проведення уроку позакласного читання з української літератури у 9 класі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Готуючи вдома випереджувальні завдання, учні самостійно ознайомилися з творчістю письменниць.На мою думку, урок потрібно було урізноманітнити сучасними методами та прийомами навчання.Дякую.

  2. Знати письменників та поетів сучасної української літератури неодмінно потрібно. І добре,що на уроках позакласного читання відбувається таке знайомство.Матеріали про поетес пізнавальні і цікаві.Хоча деякі поетичні твори я б порекомендувала для молодших учнів.Дякую

  3. Знати письменників та поетів сучасної української літератури неодмінно потрібно. І добре,що на уроках позакласного читання відбувається таке знайомство.Матеріали про поетес пізнавальні і цікаві.Хоча деякі поетичні твори я б порекомендувала для молодших учнів.Дякую

  4. Сподобалось проведення актуалізації опорних знань за допомогою завдання “Плутанина”. Трішки. як на мене, забагато інформації про авторів, можливо, що викладаю в молодшій аудиторії. Гарною є презентація.

  5. Конспект уроку побудовано згідно методичних вимог, і відповідає навчальній програмі. Сподобалося те, що вчитель не забув повторити та перевірити знання попереднього уроку. Але погоджусь з другим коментатором щодо урізноманітнення форм роботи. Загалом же урок гарний, цікавий та сучасний. Гадаю учням 9 класу він сподобався.

  6. Цікава тема та матеріали уроку. Та три однотипні розповіді навряд чи зацікавили учнів та запам’яталися їм. Бажано змінювати форми роботи. Про одного автора – розповідь, про іншого – інтерв’ю, про третього – автобіографія тощо.

  7. В розробці уроку позакласного читання вчителем гарно висвітлюються біографічні відомості про трьох письменниць, які стануть у пригоді вчителям у підготовці до уроків. Також в додатках є самі поезії Олесі Мамчич, Оксани Забужко та Мар*яни Савки. Презентація є пізнавальною.