Конспект уроку природознавства (3 клас)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку природознавства (3 клас)
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У нашому сьогоденні проблема збереження енергоносіїв є першочерговою в розвитку економіки країни. Учні початкових класів обов’язково повинні орієнтуватись у видах енергетики і розуміти потребу розвитку відновлювальних джерел енергії.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ліно Миколаївно! Конспект, який ви представили на широкий загал, відповідає вимогам програми, побудований методично правильно, з дотриманням послідовності етапів роботи над темою. Досягненню мети сприяють різноманітні форми та методи роботи. Переконана, що презентація, яку варто було опублікувати, поглиблює сприйняття основних понять, термінів, явищ. Грамотно проводиться робота по формуванню екологічної культури та свідомості Ваших учнів. Питання, які Ви піднімаєте на уроці – сучасні та вимагають розвитку в майбутніх громадян України мислення планетарного масштабу. Успіхів!

  2. Урок сучасний, нестандартний. Сподобались використані інтерактивні вправи. Учні виступають співавторами уроку, кожен відділ проводить відповідний етап уроку. Записи в “Книгу відгуків” логічно завершують урок.