mail@urok-ua.com

Конспект уроку: “Тарас Шевченко. Дитячі роки”

В конспекті уроку викладено матеріал про дитячі роки Шевченка. Складений план до тексту Д. Красицького “Тарас Шевченко”.

Конспект уроку

Презентація

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
128

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Читання пірамідок слів “Луною” , мається на увазі , повторювати після вчителя (ехом), для того, щоб учні вірно ставили наголос у незнайомих словах тексту. На уроці застосовано сучасні методичні підходи, завдяки цьому, учні здобудуть необхідні знання.

  2. Дуже гарний урок для учнів 2-го класу про дитячі роки Тараса Шевченка.Але я не зрозуміла “пірамідки слів “Луною” Чому така назва? запис слів не схожий на Місяць. Якщо ж від слова “лунати”, то не зрозуміло яка суть вправи, така як у “словничка” – ознайомлення з новими словами? Загалом же урок відповідає віковим особливостям дітей, у ньому поєднано різноманітні форми, які учні сприймають як гру, а тому залюбки виконуюють. А цікаві факти, що пов’язані із Шевченком наприкінці уроку вказують на те,що вчитель ретельно готував матеріал. Дякую Вам, бажаю творчої наснаги.

  3. Є інноваційні методи навчання, добре продумана робота в групах. Тема повністю розкривається. Яскрава презентація буде хорошим доповненням до такого уроку. Дякую!