Конспект уроку: “Тарас Шевченко. Дитячі роки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку: “Тарас Шевченко. Дитячі роки”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В конспекті уроку викладено матеріал про дитячі роки Шевченка. Складений план до тексту Д. Красицького “Тарас Шевченко”.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Зупинюся на презентації. Естетичний фон дібрано вдало. Але є технічні негаразди: на слайдах
    №№ 9, 12, 14, 17, 18, 19 словесні або ілюстративні матеріали закривають заголовки, на слайді №5 допущена мовна помилка, на слайді №15 некоректно сформульовано четверте речення.

  2. Читання пірамідок слів “Луною” , мається на увазі , повторювати після вчителя (ехом), для того, щоб учні вірно ставили наголос у незнайомих словах тексту. На уроці застосовано сучасні методичні підходи, завдяки цьому, учні здобудуть необхідні знання.

  3. Дуже гарний урок для учнів 2-го класу про дитячі роки Тараса Шевченка.Але я не зрозуміла “пірамідки слів “Луною” Чому така назва? запис слів не схожий на Місяць. Якщо ж від слова “лунати”, то не зрозуміло яка суть вправи, така як у “словничка” – ознайомлення з новими словами? Загалом же урок відповідає віковим особливостям дітей, у ньому поєднано різноманітні форми, які учні сприймають як гру, а тому залюбки виконуюють. А цікаві факти, що пов’язані із Шевченком наприкінці уроку вказують на те,що вчитель ретельно готував матеріал. Дякую Вам, бажаю творчої наснаги.

  4. Є інноваційні методи навчання, добре продумана робота в групах. Тема повністю розкривається. Яскрава презентація буде хорошим доповненням до такого уроку. Дякую!