mail@urok-ua.com

Конспект уроку: “Тарас Шевченко. Дитячі роки”

В конспекті уроку викладено матеріал про дитячі роки Шевченка. Складений план до тексту Д. Красицького “Тарас Шевченко”.

Конспект уроку

Презентація

 

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
88

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Читання пірамідок слів “Луною” , мається на увазі , повторювати після вчителя (ехом), для того, щоб учні вірно ставили наголос у незнайомих словах тексту. На уроці застосовано сучасні методичні підходи, завдяки цьому, учні здобудуть необхідні знання.

  2. Дуже гарний урок для учнів 2-го класу про дитячі роки Тараса Шевченка.Але я не зрозуміла “пірамідки слів “Луною” Чому така назва? запис слів не схожий на Місяць. Якщо ж від слова “лунати”, то не зрозуміло яка суть вправи, така як у “словничка” – ознайомлення з новими словами? Загалом же урок відповідає віковим особливостям дітей, у ньому поєднано різноманітні форми, які учні сприймають як гру, а тому залюбки виконуюють. А цікаві факти, що пов’язані із Шевченком наприкінці уроку вказують на те,що вчитель ретельно готував матеріал. Дякую Вам, бажаю творчої наснаги.

  3. Є інноваційні методи навчання, добре продумана робота в групах. Тема повністю розкривається. Яскрава презентація буде хорошим доповненням до такого уроку. Дякую!