Конспект уроку української літератури для 10 класу на тему “Життєвий шлях Лесі Українки”
Автор публікації
Вчитель української мови і літератури
Місце роботи: Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Посада: Місце роботи: Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Фрагмент уроку української літератури у 10 класі за життєвим шляхом Лесі Українки з презентацією.
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Презентація послідовно розкриває життєвий шлях Лесі Українки. Доречний естетичний фон, крім слайду №11 (важко прочитати текст). Другий і четвертий слайди дублюються (з якою метою?). “Хмара слів” недостатня за кількістю. На моє глибоке переконання, 43 слайди — це забагато для презентації. Дякую.
.Оскільки знайомство з письменником відбувається через його життєпис,то уроки вивчення особи письменника – це дуже важливий етап у процесі осягнення творчості митця.Конспект уроку про життєвий шлях Лесі Українки демонструє нові підходи до вивчення особи поетеси.Світлана Миколаївна максимально наблизила учнів до розуміння особистості Лесі Українки.Дякую
Скільки б не було матеріалів методичної літератури із вказаної теми, а над нею можна працювати і працювати. Вчитель здійснив грунтовну роботу. Матеріали мені сподобались. Такий урок може зацікавити учнів, які ще більше почерпнуть знань про Лесю Українку. Дякую!
Світлана Миколаївна здійснює сучасний підхід до навчання. Урок починається з емоційного введення. Вже знайомий метод вчитель називає по-іншому (“Хмара слів”) і він сприймається набагато краще. Презентація чудово доповнює урок.
Така презентація не може залишитися поза увагою колег. Дуже цікавий матеріал, що дозволить учням більше пізнати гордість нашого народу – Лесю Українку. Чудовими є всі завдання. “Кроссенс” – це прекрасна логічна гра для сучасних учнів. Прекрасне оформлення презентації, що задає весняний настрій. Дякую. Бажаю Вам такої ж креативності в майбутньому!
Ґрунтовна презентація до уроку. Найбільше з усього сподобалася гра “Кроссенс” – цікавий вид гри для розвитку мислення учнів. Ще сподобалася творча робота учнів “Поезія в малюнках”. Гадаю, що вони впорались зі своїм завданням на всі 100 % . Світлана Миколаївна, у Вас просто чудові учні, якщо вони самостійно виконують подібні види робіт. Дякую Вам, що ви ділитеся досвідом та бажаю , аби і надалі у Вас були творчі учні, а також творчої Вам наснаги!