Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Птицю пізнають за пір’ям, а людину – за справами. В.Осєєва «Сини»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Птицю пізнають за пір’ям, а людину – за справами. В.Осєєва «Сини»
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Птицю пізнають за пір’ям, а людину – за справами. В.Осєєва «Сини»
Даний конспект уроку подано разом з мультимедійною презентацією до нього. Буду рада, якщо він вам сподобається і допоможе у роботі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оксано Василівно! Вітаю! Сподобалося те, що Ви з перших хвилин уроку націлюєте учнів на успіх, який є результатом ПРАЦІ. Чудово! Продумані та логічно поєднані між собою всі етапи уроку. “Листи мам” – креативно! Все вдалося! Прензентація яскраво доповнює конспект! Дякую та бажаю успіхів!

  2. Автору вдалося у своїй розробці поєднати різні завдання, і зробити це так, що виникає враження нанизування намистинок. Так все послідовно, продумано, плавно переходить від одного завдання до іншого. Дуже сподобалося завдання ” Листи мам”. Хороша робота!

  3. Вчитель планує навчальну діяльність на уроці разом з учнями. Сподобалась розминка, різні види роботи. Оздоровчі вправи для очей допоможуть зняти напругу та зберегти зір.Підсумок розгорнутий , домашнє завдання за кольорами носить диференційований характер.