Конспект уроку з літературного читання для 3 класу В.Сухомлинський “Як Павлик списав у Зіни задачу”, “Найкраща лінійка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 3 класу В.Сухомлинський “Як Павлик списав у Зіни задачу”, “...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ліцей "Львівський"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На уроці використала різні інтерактивні вправи, метод передбачення.
Учні аналізували вчинки героїв,робили висновки,фантазували і перевтілювалися.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Загалом дібраний матеріал відповідає темі та віковим особливостям учнів. Але не зрозуміла, що означає проведення “Прес-коференції” під час рефлексії. Нечітко визначено домашнє завдання. Відеопрезентація не додана, тому не є можливим визначити її роль. Дякую.

  2. Впродовж уроку вчитель формує відповідні знання, вміння, навички. Присутня творча діяльність, міжпредметний зв*язок, робота в групах, яка є важливим елементом особистісно орієнтованого навчання. Дякую.

  3. Використовуючи інтерактивні методи та прийоми навчання, учитель знайомить учнів з літературним твором відомого педагога В.Сухомлинського. Цікаво організована групова робота “Прочитай і проаналізуй”. На мою думку, домашнє завдання можна урізноманітнити творчою роботою. Дякую.

  4. Чудовий інтерактивний урок! Тема розкрита доступно, змістовно, велика кількість цікавого матеріалу. Використання інновацій дасть позитивний результат в інтелектуальному та творчому розвитку Ваших учнів.