mail@urok-ua.com

Конспект уроку з навчання грамоти (читання) для учнів 1 класу. Урок-подорож “Звук [и]. Позначення його буквою «и». Звуковий аналіз слів. Складання речень за графічною схемою”

Урок направлений на ознайомлення учнів з артикуляцією звука [и], позначенням його буквою и, вдосконалення навичок читання складів, слів з буквою “и”, ознайомлення дітей з багатозначними словами(лисичка-гриб, лисичка-тварина), розвиток умінь робити звуко-буквений аналіз слів та складання схем речень за малюнками і графічними схемами.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація дає змогу кожному вчителю створити власний конспект уроку, уявити, що саме планувала Інна Віталіївна на власному уроці. Сподобалось змістове наповнення слайдів, можна зробити висновок про творчу особистість вчителя та її бажання навчати дітей.

  2. Так, є тільки слайдова презентація. Але було б чудово прикріпити і конспект уроку з даної теми, щоб краще уявити урок. Презентація яскрава, цікава для першокласників. Вона містить в собі творчі завдання, які розвиватимуть читацькі навички учнів.

  3. Бачу тільки презентацію. Гарна! Вдало поєднані кольори. Естетично поєднано ілюстрації з навчальними картинками. Картинки ефектно з’вляються. Присутні казкові герої,мультиплікаційні персонажі.Дякую.