Конспект уроку з письма для 1-го класу на тему: Письмо буквосполучення дз і слів з ним.

Конспект уроку з письма для 1-го класу на тему: Письмо буквосполучення дз і слів з ним.
Зі своїми учнями ви помандруєте чарівними галявинами казки “Колобок”. Використані види роботи, як “Мозаїка”, “Спіймай словечко”, відгадування загадок-добавлянок сприють розвитку пізнавальної активності.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Важливим завданням початкового курсу української мови є формування в молодших школярів умінь грамотно писати. Вчитель добирає завдання, які реалізують компетентнісний підхід,який передбачає спрямування процесу навчання української мови на формування комунікативної компетентності. Доречною є оздоровча пальчикова гімнастика.

  2. Конспект уроку описаний детально, подано орієнтовні відповіді учнів. За об”ємом забагато, але цілком можливо, що клас справився з усіма завданнями. Рекомендую деякі завдання зробити “резервними”, тобто визначити, що сліб виконати обов”язково. Над правильністю написання деяких слів треба попрацювати.

  3. Конспект присвячений написанню буквосполувення, а писали учні мало, хоч загалом була проведена велика корекційна робота: це і безвідривне написання літер, і окреме написання слів у реченні, і пошук логічних відповідей. Цікава форма проведення уроку, це – мандри казкою “Колобок”. Проте виникає питання про доречність деяких завдань, наприклад, діти описують квітку пролісок, а чому не дзвіночки, адже в слові пролісок немає контрольного буквосполучення.Приємно, що конспект не списаний, а є результатом творчості вчителя, проте в конспекті зустрічаються русизми, значить на уроці їх лунало ще більше. Бажаю вчительці творчої досконалості.

  4. ДЯКУЮ за конспект. Якщо розрахувати приблизний хронометраж, виходить на годину часу, тобто варто дотримуватися освітньої цілі і відкинути водичку. Хлопнули в долоні – плеснули