super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу по темі “Осінь.Осінні місяці”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства для 2 класу по темі “Осінь.Осінні місяці”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I – III СТУПЕНІВ №2!

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей урок з природознавства для 2 класу присвячений осені та її місяцям – Вересню, Жовтню, Листопаду. Мета уроку – формування предметних та ключових компетентностей через актуалізацію знань про осінні місяці, учити описувати природу восени та виховувати любов до неї. Урок включає організаційну частину, актуалізацію знань, вивчення нового матеріалу через ігри, спостереження та творчі завдання, та узагальнення вивченого. Обладнанням слугують підручники, осіннє листя, ілюстрації, ребуси. Урок сприяє розвитку уяви, мовлення та комунікативних навичок учнів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок розпочинається з постановки проблеми, яка налаштовує на пошукову роботу. Використовуючи сучасні методи та прийоми навчання , вчитель досягне мети уроку, а учні якісно засвоять матеріал.Присутній міжпредметний зв*язок. Дякую.

  2. На уроці , окрім предметних компетентностей , формуються і ключові, які вчитель визначила ще на початку уроку. Усі завдання, вправи, фізкультхвилинка обєднанні осінньою тематикою. Учнів вчать критично мислити. Сподобалась рефлексія.Дякую.

  3. Можна твердо казати, що урок сучасний та інноваційний. Вчитель ставить перед учнями проблему і шукає шляхи розв’язання її. Помітно інтеграцію з навчальними предметами ( музичне мистецтво, українська мова і література). Молодчинка!

  4. У автора публікації варто повчитися формулювати мету уроку в аспекті розвитку ключових компетентностей учні у сучасній школі. Варті уваги форми роботи під час реалізації мети.