Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”
ПІБ автора: Слободська Оксана Василівна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Спеціалізована школа №43 гуманітарного циклу "Грааль" м. Київ

Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”
Урок з розвитку зв`язного мовлення для учнів 2 класу на тему: “Берізка в осінньому вбранні”. На цьому уроці я вчила дітей писати твори, відображати в них красу осені, розвивала спостережливість, увагу, вміння висловлювати свою думку. Виховувала любов до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель обрала творчу назву як засіб формування позитивної мотивації учнів.Виклад матеріалу відповідає внутрішній логіці уроку, дидактичним вимогам. План написання твору, споглядання тематичних зображень , опорні слова сприяють успіху під час самостійної роботи.

  2. Урок-краси – це щось нове для мене. Стежини для мандрів обрані дуже чітко і лаконічно. Цікавий підхід до побудови уроку. Єдине, є певні неточності у тексті, їх потрібно коректувати. Звернення до учнів сприяє впливу на їх емоції та почуття. Учні, я впевнена, написали хороші творчі твори.

  3. Інтерактивний урок розвитку мовлення, я б додала, і мислення другокласників. Учитель професійно націлює учнів на успішну діяльність. Навіть, назва “Стежина проб і помилок” доводить, що кожен має право помилитися, головне – спробувати ще раз, поки не вийде. Поетична хвилинка гарно налаштовує дітей на творчість, а “крісло автора” позитивно мотивує створити чудову художню розповідь з елементами опису.