mail@urok-ua.com

Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”

Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”
Урок з розвитку зв`язного мовлення для учнів 2 класу на тему: “Берізка в осінньому вбранні”. На цьому уроці я вчила дітей писати твори, відображати в них красу осені, розвивала спостережливість, увагу, вміння висловлювати свою думку. Виховувала любов до природи.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
284

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель обрала творчу назву як засіб формування позитивної мотивації учнів.Виклад матеріалу відповідає внутрішній логіці уроку, дидактичним вимогам. План написання твору, споглядання тематичних зображень , опорні слова сприяють успіху під час самостійної роботи.

  2. Урок-краси – це щось нове для мене. Стежини для мандрів обрані дуже чітко і лаконічно. Цікавий підхід до побудови уроку. Єдине, є певні неточності у тексті, їх потрібно коректувати. Звернення до учнів сприяє впливу на їх емоції та почуття. Учні, я впевнена, написали хороші творчі твори.

  3. Інтерактивний урок розвитку мовлення, я б додала, і мислення другокласників. Учитель професійно націлює учнів на успішну діяльність. Навіть, назва “Стежина проб і помилок” доводить, що кожен має право помилитися, головне – спробувати ще раз, поки не вийде. Поетична хвилинка гарно налаштовує дітей на творчість, а “крісло автора” позитивно мотивує створити чудову художню розповідь з елементами опису.