mail@urok-ua.com

Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”

Конспект уроку з розвитку зв`язного мовлення для 2 класу “Опис осінньої берізки”
Урок з розвитку зв`язного мовлення для учнів 2 класу на тему: “Берізка в осінньому вбранні”. На цьому уроці я вчила дітей писати твори, відображати в них красу осені, розвивала спостережливість, увагу, вміння висловлювати свою думку. Виховувала любов до природи.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
183

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Вчитель обрала творчу назву як засіб формування позитивної мотивації учнів.Виклад матеріалу відповідає внутрішній логіці уроку, дидактичним вимогам. План написання твору, споглядання тематичних зображень , опорні слова сприяють успіху під час самостійної роботи.

  2. Урок-краси – це щось нове для мене. Стежини для мандрів обрані дуже чітко і лаконічно. Цікавий підхід до побудови уроку. Єдине, є певні неточності у тексті, їх потрібно коректувати. Звернення до учнів сприяє впливу на їх емоції та почуття. Учні, я впевнена, написали хороші творчі твори.

  3. Інтерактивний урок розвитку мовлення, я б додала, і мислення другокласників. Учитель професійно націлює учнів на успішну діяльність. Навіть, назва “Стежина проб і помилок” доводить, що кожен має право помилитися, головне – спробувати ще раз, поки не вийде. Поетична хвилинка гарно налаштовує дітей на творчість, а “крісло автора” позитивно мотивує створити чудову художню розповідь з елементами опису.