super@urok-ua.com

Конспект уроку з РЗМ, українска література “Твори В.Сухомлинського оживають”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з РЗМ, українска література “Твори В.Сухомлинського оживають”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: КЗ "Василівська спеціальна з-о школа інтернат" ЗОР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує урок “Учитель добра і краси”, присвячений 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського. Він включає:

  • Тему: “Сторінками доброти” – пізнавальна конференція за творами Сухомлинського.
  • Мету: ознайомлення з біографією та творчістю Сухомлинського, виховання найкращих людських рис, життя серед краси та творення добра.
  • Обладнання: портрет Сухомлинського, магнітна дошка, “золоті вислови”, книги його авторства, кошик з листочками з назвами творів.
  • Хід уроку: Організація класу, повідомлення теми та мети уроку, музичне введення в тему, та розповідь про внесок Сухомлинського у педагогіку і культуру.

Урок підкреслює значення казки в житті людини, формуючи бажання жити серед краси і творити добро.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Така форма проведення уроку літератури наближує учнів до твору та його автора. Створена атмосфера живого спілкування формує найкращі людські якості характеру, виховує любов до рідного краю. Дякую.

  2. Щиро дякую за відгук! Складають свої казки із задоволенням, із власного життєвого досвіду це їм дуууууууууже подобається , практикую це вже давно.

  3. Твори Василя Сухомлинського формують у дітей найголовніше — людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, добрими людьми. Дякую!

  4. Як і в В.О.Сухомлинського, урок проходить під відкритим небом. На крилатих висловах великого педагога вчитель прищеплює дітям любов до прекрасного, до рідної землі, до поезії та прози, що розвиває мовлення учнів. Хотілось, щоб учні самі склали текст на природі. Дякую.