mail@urok-ua.com

Конспект уроку з РЗМ, українска література “Твори В.Сухомлинського оживають”

Урок знайомить дітей з біографією та творчістю В. Сухомлинського; учить висловлювати свої думки за допомогою «золотих висловів» В. Сухомлинського; формує найкращі людські риси, бажання жити серед краси і творити красу та добро, показує роль казки в житті людини; виховує доброту, повагу до старших, любов до рідної землі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Така форма проведення уроку літератури наближує учнів до твору та його автора. Створена атмосфера живого спілкування формує найкращі людські якості характеру, виховує любов до рідного краю. Дякую.

  2. Щиро дякую за відгук! Складають свої казки із задоволенням, із власного життєвого досвіду це їм дуууууууууже подобається , практикую це вже давно.

  3. Твори Василя Сухомлинського формують у дітей найголовніше — людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, добрими людьми. Дякую!

  4. Як і в В.О.Сухомлинського, урок проходить під відкритим небом. На крилатих висловах великого педагога вчитель прищеплює дітям любов до прекрасного, до рідної землі, до поезії та прози, що розвиває мовлення учнів. Хотілось, щоб учні самі склали текст на природі. Дякую.