super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу. «Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі». Пригодницька повість про мандрівку історичними місцями сучасної України. Символіка козацької шаблі у творі»

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу. «Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі». Пригодницька повість п...

Урок розрахований на учнів 5 класу. Побудований за допомогою методу перевернутого навчання. Використання інтерактивних форм роботи сприяло підвищенню активності учнів під час підготовки та проведення уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок сучасний. Учні оволодівають певними вміннями та навичками. Історичні коментарі вдало доповнюють зміст уроку. Прийом “Займи позицію” допомагає зробити висновок з уроку, розвиває критичне мислення.

  2. Цікавий насичений конспект уроку. Застосовані сучасні методи та прийоми роботи. Розвиваються навички колективної та самостйної роботи, творчі здібності учнів ( скрапбукінг), асоціативне мислення ( шабля – це…). Загалом роботу на уроці продумано добре. Помітно,що це не повсякденний урок. Проте мені яуб хотілся подивитись ще тести, бо не зовсім зрозуміло яку відповідь отримують діти. А ще хотілося б поглянти на роботи учнів. Бажаю Вам,Ірина Михалівна, творчого натхнення у подальшій роботі.