mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 5 класу. «Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі». Пригодницька повість про мандрівку історичними місцями сучасної України. Символіка козацької шаблі у творі»

Урок розрахований на учнів 5 класу. Побудований за допомогою методу перевернутого навчання. Використання інтерактивних форм роботи сприяло підвищенню активності учнів під час підготовки та проведення уроку.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
214

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Урок сучасний. Учні оволодівають певними вміннями та навичками. Історичні коментарі вдало доповнюють зміст уроку. Прийом “Займи позицію” допомагає зробити висновок з уроку, розвиває критичне мислення.

  2. Цікавий насичений конспект уроку. Застосовані сучасні методи та прийоми роботи. Розвиваються навички колективної та самостйної роботи, творчі здібності учнів ( скрапбукінг), асоціативне мислення ( шабля – це…). Загалом роботу на уроці продумано добре. Помітно,що це не повсякденний урок. Проте мені яуб хотілся подивитись ще тести, бо не зовсім зрозуміло яку відповідь отримують діти. А ще хотілося б поглянти на роботи учнів. Бажаю Вам,Ірина Михалівна, творчого натхнення у подальшій роботі.