mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6-го класу на тему: «Хай святиться ім`я твоє, мамо…»

Розробка уроку з української літератури в 6 класі, до якого учні мали випереджувальне домашнє завдання: за власним вибором об*єднатися в групи, підготувати розповідь про життєвий і творчий шлях С. Чернілевського; намалювати ілюстрації на тему «Моя сім*я».На уроці використовуються інтерактивні форми роботи:обмін посмішками, «Гронування», бесіда, розповідь, «Передбачення», робота в групах, «Незакінчене речення», « кольоровий портрет», «6W».

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобались методи, форми, прийоми, які застосовує вчитель під час уроку. Вчитель звертає увагу на вміння самостійно оцінити свої знання , для цього використовується картка оцінювання власної діяльності на уроці.

  2. Здавалося б на перший погляд – звичайнісінький урок, проте він є цікавим та змістовним. І вчитель і учні плідно попрацювали, судячи з конспекту уроку. Завдання були гарні, проте я не зрозуміла суть “кольорового портрета” віршів, було б краще, аби Ви розписали його. Хотілося б бачити приблизні відповіді дітей. “6 W” я взагалі чомусь не помітила в конспекті уроку, можливо неуважно щось прочитала. Бажаю Вам успіхів.

  3. Розробка уроку заслуговує на увагу. Дуже добре, що учні самостійно виконують завдання, а також працюють у групах. Хотілося б, щоб у словниковій роботі було записане значення понять. Для себе візьму прийом “кольоровий вірш”. Дякую!