Урок позакласного читання, 2 клас “Мамо люба, добра, мила…”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок позакласного читання, 2 клас “Мамо люба, добра, мила…”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: філія Чаплинської середньої загальносвіньої школи

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема. «Мамо люба, добра, мила…»

Мета. Вдосконалювати навички свідомого виразного читання, розширювати і поглиблювати знання учнів про значення матері в житті людини, ознайомити учнів з традицією вшанування жінки-матері, виховувати повагу і любов до найріднішої людини.

Тип уроку. Урок узагальнення знань у формі усного журналу.

Обладнання. Тексти творів, запис на дошці, індивідуальні картки.

Форми роботи. Пошукова робота в групах, озвучування очікуваних результатів, розповідь учителя, бесіда, виразне читання віршів, складання асоціативного грона, технологія «Мікрофон».

Сторінки журналу

  1. Походження Дня Матері.
  2. Прислів’я про маму.
  3. Поетична сторінка.
  4. Прозові твори про маму.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Шановна Валентино Дмитрівно, ви творчо і завзято підійшли до створення розробки уроку літературного читання, ви поглиблювали знання учнів про значення матері в житті людини, ознайомлювали їх з традицією вшанування жінки-матері. Цікаво, що є теоретичний матеріал, вірші, робота з текстами. Гарний сценарій.

  2. Цікава ідея пов’язати тему уроку з літературного читання з вихованням любові і поваги до найдорожчій людині, другу – мамі. Нестандартний урок, тим самим і викликає інтерес, грамотно і професійно складений, оформлений. Прищеплює любов до сім’ї, що дуже важливо в теперішній час.

  3. Урок захоплює своєю неординарністю: використання аутотренінгу, учні у ролі журналістів. Схоже на урок-проект – учні займалися дослідницькою пошуковою діяльністю, працювали в групах, відбувся зворотній зв’язок. Талановитий вчитель – талановиті учні (самостійно складають вірші). Дякую за матеріал!

  4. Дуже творчий та цікавий урок позакласного читання за темою “Мамо люба, добра, мила…”Ви використали на уроці нестандартні форми роботи .Ви заставляєте учнів працювати творчо.Дякую Вам за урок,за творчість та наснагу.