super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 6 класі на тему: “Урок духовності. Ліки від забуття (за поемою М. Вороного «Євшан-зілля»)”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури в 6 класі на тему: “Урок духовності. Ліки від забуття (за поемою М. Вороно...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Прилуцька СШ I-III ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української літератури в 6 класі на тему: “Урок духовності. Ліки від забуття (за поемою М. Вороного «Євшан-зілля»)”.
Урок вивчення нового матеріалу має на меті познайомити учнів із життям і творчістю М. Вороного, зокрема його поемою “Євшан-зілля”. Використання на уроці інтерактивних методів (“Продовжіть речення”, “Рольова гра”, дослідницько-пошукова робота в групах) сприяють активізації учнів у процесі навчально-пізнавальної діяльності, роблять урок цікавим, ефективним, пізнавальним.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок має багато “родзинок”: спілкування вчителя з учнем-літописцем, уявне інтерв’ю кореспондента з письменником, екологічна частина уроку, привітання з далекого минулого тощо. Доречною була робота в групах. Дякую.

  2. Ім*я уроку “Ліки від забуття” справді оригінальне. Урок цікавий, грамотно підібрані різні види роботи. Заключне слово вчителя надихає на роздуми про духовність. Дякую.

  3. Конспект уроку сподобався. Назва гарна – ” Ліки від забуття”. Початок з літописецем налаштовує на гарну вдумливу роботу. Інтерв’ю – цікаво! Дослідницька робота спонукає учнів до активної роботи.

  4. Сподобалось, що проблемне питання поставлене у вигляді вірша, присутність літописця надихає учнів на подальну пізнавальну роботу на уроці. Дослідницько-пошукова діяльність в групах навчає учнів самостійно здобувати знання, вмінню мислити, розвиває мовлення.Доцільною є екологічна частина уроку. Вчитель звертає особливу увагу на етап оцінювання .

  5. Метод очікування результатів дала форма визначити пріоритети в роботі на уроці. За структурою урок чіткий. Цікаво продумано всі етапи уроку, вдало підібрано методи роботи. Робота творчих груп показує міжпредметний зв”язок на уроці. Іще – твори українських письменників несуть в собі великий повчальний зміст. Робота над аналізом твору проведена правильно.