mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 10 класу на тему: НЕОЛОГІЗМИ. ЗАГАЛЬНОМОВНІ ТА АВТОРСЬКІ НЕОЛОГІЗМИ. НОВІ СЛОВА У СЛОВНИКАХ

Поглибити відомості учнів про неологізми, причини їх появи та переходу до класу загальновживаних слів, пояснити відмінність між загальновживаними та художньо-індивідуальними (авторськими) неологізмами; формувати уміння знаходити неологізми у художньому тексті, визначати їх тип та значення, удосконалювати навички користування словниками, збагачувати словниковий запас учнів, сприяти розвитку спостережливості, культурі усного й писемного мовлення; виховувати позитивне ставлення до лексичного розмаїття української мови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Олена Анатоліївна упорядкувала гарну розробку уроку. Завдяки вдало обраним методам та формам роботи , учні якісно засвоять матеріал, поглиблять свої знання. Диференційоване домашнє завдання відповідає сучасним запитам освіти. Дякую.

  2. Гарний урок, де учні практично опрацьовують тему. Звертається увага на нові слова, пов’язані з сьогоденням. Розвиваються і творчі здібності. Дякую за роботу.