Конспект уроку з української мови для 6 класу «Плекаймо в серці кожне слово, прозоре диво калинове». Узагальнення та систематизація вивченого за темою «Прикметник»
Автор публікації
вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чортківської міської ради Тернопільської області
Посада: Місце роботи: Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чортківської міської ради Тернопільської області
Пропонуємо вашій увазі конспект уроку з елементами формування позитивного мислення «Плекаймо в серці кожне слово, прозоре диво калинове». Узагальнення та систематизація вивченого за темою «Прикметник». Урок цікавий танестандартний, в ході роботи використано такі методи та прийоми: дослідження, робота в малих групах, прогнозування, «кубування», побудова сенкана , діаграми Ейлера-Венна, «вільне письмо».
Також є в наявності презентація до цього уроку.
Конспект уроку
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Сподобались елементи компаративістики на уроці узагальнення знань. Вдалим є використання віршованих рядків Дмитра Білоуса. Презентація до уроку є насиченою та корисною для колег. Дякую!
Позитивне мислення – надзвичайно важлива складова навчання, про це й дбає на уроці вчитель. підтримувати гарний настрій дозволяє нестандартність мислення, інноваційні вправи. Присутній міжпредметний зв*язок з іноземною мовою.
Конспект уроку з української мови відповідає методичним вимогам до пбудови даного типу уроку. Його чітка організація і логічність у побудові робить його цінним для вчителів- предметників. Використані активні методи роботи, групова форма діяльності, дослідницька робота. Все дуже сподобалося. Успіхів Вам, Світлано Богданівно.
Учитель підібрала такі методи та прийоми навчання , які відповідають типу уроку – узагальненню систематизації знань, умінь, навичок. Для організації творчого навчання використовуюється групове навчання, де учні складають есе. Також ведеться пошуково – дослідницька робота.Світлана Богданівна ефективно використовує компоративний метод навчання ( учні порівнюють граматичні ознаки української та англійської мов).Дякую.