super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему “Узагальнення й систематизація вивченого з розділу “Дієслово”. Морфологічний розбір дієслів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему “Узагальнення й систематизація вивченого з розділу “Ді...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ є планом уроку узагальнення і систематизації знань з розділу «Дієслово», призначеного для семикласників. Має на меті узагальнити та систематизувати знання учнів про дієслово, вдосконалити вміння робити морфологічний розбір дієслів, пояснювати основні орфограми, підвищити мовний етикет. Включає мотиваційні, практичні завдання, роботу з тексти та творчі завдання з вивченням та аналізом творчості Т. Г. Шевченка.

Структура уроку:

  1. Організаційний момент.
  2. Мотивація навчальної діяльності з повторенням відомостей про дієслово та проведенням мовознавчого брейн-рингу.
  3. Узагальнення й систематизація здобутих знань у процесі практичної роботи, включаючи попереджувальний диктант, вибіркову роботу з дієсловами та творче відновлення.
  4. Індивідуальна робота з картками для морфологічного розбору дієслів та аналізу тексти.
  5. Підсумок уроку з рефлексією «Сніжна куля».
  6. Домашнє завдання: повторити теоретичний матеріал та уявити ситуацію без існування дієслів.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок узагальнення знань відповідає визначеній темі, меті. Вчитель застосовує інтерактивні вправи, роботу в парах, взаємоперевірку, присутня індивідуальна робота. Під час рефлексії використовується вправа “Сніжна куля”.

  2. Урок сплановано відповідно до програми.Учитель уміло поєднала лінгвістичну та соціокультурну тематики.Вдало підібрані всі завдання та цитати Т.Шевченка. Застосовуються різні форми роботи (індивідуальна та групова). Урок продуктивний.Дякую.