super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему “Види обставин (за значенням), способи їх вираження. Порівняльний зворот. Виділення порівняльних зворотів комами” (на основі творчості Л.Глібова)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему “Види обставин (за значенням), способи їх вираження. Порівня...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ присвячений уроку, на якому вивчаються види обставин за значенням, способи їх вираження, порівняльний зворот та правила виділення порівняльних зворотів комами. Основна мета уроку – поглиблення знань учнів про обставини та порівняльні звороти, розвиток пунктуаційних вмінь та навичок правильного використання різних видів обставин у мовленні. Урок включає аналіз текстів, в тому числі творчості Леоніда Глібова, для формування вмінь визначати види обставин і правильно розділяти порівняльні звороти комами.

  • Мета уроку: Поглиблення знань про обставини та порівняльні звороти, розвиток пунктуаційних вмінь.
  • Тема: Види обставин за значенням, порівняльний зворот, правила виділення порівняльних зворотів комами.
  • Обладнання: Підручники, схема “Обставина”, таблиця видів обставин, портрет Л. Глібова, збірка творів, ілюстрації.
  • Внутрішньопредметні зв’язки: Лексикологія, культура мовлення, стилістика, текст.
  • Міжпредметні зв’язки: Українська література.
  1. Організаційний момент.
  2. Мотивація навчальної діяльності.
  3. Актуалізація опорних знань учнів.
  4. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу.
  5. Усвідомлення здобутих знань у процессі практичної роботи.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. В народі кажуть,що письменник живе в своїх книжках,скульптор – у створених ним скульптурах,а вчитель у думках і справах своїх учнів.Саме такою я уявляю цю творчу вчительку Ольгу Григорівну.Є чому повчитися у вас,я впевнена.Дякую