super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови у 6 класі з використанням анімованих відеофрагментів. Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Фразеологія»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови у 6 класі з використанням анімованих відеофрагментів. Узагальнення й систематизація ви...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Запорізька гімназія № 107 запорізької міської ради запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Короткий опис матеріалу

Короткий опис уроку з української мови у 6 класі про фразеологію з використанням анімованих відео:

  1. Мета: систематизація знань з теми “Фразеологія”, розвиток вмінь використання фразеологізмів, підвищення мовної культури та лексичного запасу.
  2. Тип уроку: інформаційно-ігровий проект.
  3. Обладнання: підручник, мультимедійна презентація, відеофрагменти.
  • Перебіг уроку включає організаційний момент, установчо-мотиваційний момент, актуалізацію знань та виконання різноманітних завдань, зокрема, аналіз відеофрагментів, синтаксичний розбір речень і роботу з відеозагадками.
  • Урок завершується вправою для самооцінки та визначенням домашнього завдання.
  • Особливість уроку в використанні відеоматеріалів для кращого засвоєння теми.
Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Застосування мультимедійних комп’ютерних технологій на уроках української мови не лише допомагає пожвавити навчальний процес, уникнути в процесі навчання буденності, а й допомагає унаочнити поняття, підтримує інтерес до навчання, сприяє заохоченню дітей, візуалізації процесів. Дякую.

  2. Урок непоганий.Але тема уроку вагоміше звучить,ніж сам урок.Думала,що презентація заповнить ці прогалини.Але презентація зроблена на рівні звичайного школяра.Тільки 7 слайд сподобався.Дякую

  3. Мене зразу заінтригувала назва уроку, у якому використовуються анімовані відеофрагменти. Думаю, що для учнів шостого класу це теж цікаво. Для підсумкового уроку такий спосіб систематизації знань, на мою думку, доречний, позаяк візуалізований навчальний матеріал запам’ятовується краще.
    Дякую.

  4. Повністю погоджуюсь із попереднім коментарем, тому що над розробкою уроку потрібно ще попрацювати. Презентація може зацікавити учнів. Дякую! Бажаю Вам натхнення!

  5. Розробка уроку не погана, проте для мене є деякі непорозуміння. Перша мета, яку Ви ставите перед собою це – узагальнення вивченого з теми. Тип уроку – інформаційно-ігровий проект. Структура ж уроку містить лише актуалізацію опорних знань, а потім відразу підсумок. Презентація ж заохотить учнів до роботи.