Конспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу. Позакласне читання на тему: “Т. А. Гофман “Лускунчик”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу. Позакласне читання на тему: “Т. А. Гофман “Лускунчик”...
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Піско-Радьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дивовижна різдвяна казка Т. Гофмана “Лускунчик і Мишачий Король” несе в собі особливий моральний урок. Розробка уроку позакласного читання містить завдання, які сприяють розвиткові творчих здібностей, зв’язного мовлення, творчої уяви школярів. На прикладі цієї казки можна реалізувати обов’язкові наскрізні лінії та компетентності.

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(2)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На жаль, презентація до уроку відображає тільки відомості про автора казки, але кожен може її доповнити. Розробка уроку дуже сподобалася, тому що частенько не вистачає матеріалів до уроків для позакласного читання. Поданий урок є дуже змістовним, тема повністю розкрита. Вчитель подає грунтовний матеріал, яким можуть послуговуватися вчителі зарубіжної літератури. Казка опрацьовується на належному рівні, пригадуються ознаки казок, створюється сюжетний ланцюжок, чітко надається характеристика образів, продумані питання до твору. Також значна увага відведена для роботи з творчими завданнями. На мою думку, учням найбільше сподобався творчий переказ, коли вони уявляли себе в ролі персонажів. Такий матеріал буде дуже корисним для вчителів у підготовці до позакласного читання.

  2. Урок продуманий гарно, він цікавий. Завдань багато, учні на уроці працюють – і це добре. Я б добавила замість деяких завдань перегляд уривків з казки. А от презентація не дуже вдала.