mail@urok-ua.com

«Коса – дівоча краса» (для учнів 6 класу)

Ближче ознайомити учнів із символікою дівочої коси як ознакою дівочої краси, честі, духовного здоров’я; прищеплювати пошану до народних звичаїв та традицій, що є невід’ємною частиною буття сучасного покоління; розвивати естететичні смаки, акторські, декламаторські здібності, навички вільного спілкування; виховувати турботу про власне здоров’я, свою майбутню долю, почуття національної гідності.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
442

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Хочеться подякувати вчителю за творчий підхід до уроку. З Вашого дозволу я хотіла б використати матеріал для проведення подібного заходу під час тижня дисциплін художньо – естетичного циклу, а також на уроках у 8 класі (проект “Моя зачіска”). Я в захваті від презентації. Показ моделей одягу вже в школі проводила, тапер організую показ зачісок. Дякую за розробку.

 2. Гадаю, тема уроку-заходу цікава як для дівчат, так і для хлопців. Присутні дізнаються, чому українки дорожили косою. У матеріалі є багато пізнавальної інформації. яка знадобиться у житті дівчатам.Вважаю, найбільше всім сподобалось плетіння коси сучасним способом. Дякую.

  1. Марино, дякую за відгук на розробку уроку.
   Після проведення уроку дівчата щодня демонструють власні зачіски. У закладі відбувся переворот у моді зачісок.

 3. Тема не нова, але цікаво продумана та подана. Думалося, що це буде традиційна розповідь про косу, але автор зуміла поєднати і народознавчий аспект, і моду, і догляд за волоссям. Незвично. Дякую.

  1. Наталіє, дякую за відгук. Дійсно, метою уроку було зацікавити сучасних дівчат 10-11 років у вихованні турботи про власне здоров’я.