mail@urok-ua.com

Матеріал для роботи вчителя-початківця

Надіслані матеріали пропоную вчителям початкових класів. У своїй роботі широко використовую такі види роботи, які активізують розумову діяльність учнів на уроці. Тож розробка уроку “Апостроф”(навчання грамоти 1 клас) містить інтерактивні форми та різні ігрові моменти, які роблять урок цікавим, спонукають дітей до активної роботи.
Творчі завдання позакласного заняття “Рідна мова моя” вчать розуміти і любити рідне слово, мову.
А родинне свято “100 днів у школі” допоможе залучити батьків до навчально-виховного процесу та порадіти успіхам своїх дітей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась ідея проведення заходу “Сто днів у школі”. Чудова заміна свята прощання з букварем. Це дійсно родинне свято. Вчитель підібрала цікаві запитання та завдання.Розробки конспектів уроків змістовні, цікаві, насичені дидактичними іграми. Дякую!

  2. Леся Василівна пропонує дуже гарні розробки уроків, які можуть стати у нагоді як молодим, так і досвідченим вчителям.Уроку містять ігровий, інтерактивний матеріал. Сподобалось свято “100 днів у школі”. Дякую за досвід.

  3. Дуже гарні сучасні розробки, є інтерактивні вправи, застосовується ІКТ, підібрано багато ігрового матеріалу, дидактичних перлинок, чудове свято із інсценізацією, зворотнім зв’язком від глядачів, родинне виконання завдань.