Методична розробка “КВЕСТМАНІЯ”

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка “КВЕСТМАНІЯ”
Посада: педагог-організатор, керівник гуртків
Місце роботи: Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методичний посібник містить опис сучасних інтерактивних форм виховної роботи з учнями, розробки квестів – ігор станціями різноманітних напрямів.
Використання таких форм активізує діяльність учнів, має високу результа-тивність у засвоєнні знань та формуванні практичних вмінь і навичок учасників навчально-виховного процесу.

Методичний посібник «КВЕСТМАНІЯ» розроблено в допомогу педагогам-організаторам, класним керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вихователям літніх таборів відпочинку дітей й всім тим, хто працює у напрямку підвищення ефективності виховної роботи з учнями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Сучасні форми виховної роботи з учнями на часі. Сподобалася оригінальна назва методичного посібника, яка є мотиватором до підвищення ефективності позакласної роботи.Цікаво було познайомитися з багатим досвідом колеги. Дякую.

  2. Детальний, багатющий методичний матеріал та ще у такій кількості?! Дуже добре! Обов’язково візьму собі на озброєння! Тільки жаль, малюнки-орнаменти на деяких сторіночках збиваються, не відповідають рамкам!

  3. Дуже змістовний та оригінальний методичній посібник, у якому міститься значна кількість інтерактивних вправ для виховної роботи з учнями. Стане в нагоді класним керівникам та педагогам організаторам. Дякую 🙂

  4. Яка ви молодець! Стільки попрацювали, щоб зібрати, опрацювати та укласти такий посібник. Дякую. Зараз саме впроваджую технологію квесту, і ваша робота дуже своєчасна.

    1. Так-так, я теж хочу спробувати запровадити такий інноваційний метод! Дуже своєчасно!

  5. Велика робота була зроблена автором! Впровадження квест-технології в освітній процес допомагає розвивати творчу особистість як учня, так і вчителя. Тому методичка буде у нагоді всім вчителям-предметникам, а також вихователям ГПД. Я з задоволенням додаю її собі у методичну скарбничку. Дякую!

  6. Грандіозну роботу виконала Наталія Володимирівна. Мені, як класному керівнику, стане в нагоді даний методичний посібник. Все детально розписано, наведені приклади сучасних форм роботи з дітьми. Спасибі, буду користуватися з вдячністю.