mail@urok-ua.com

Методична розробка “КВЕСТМАНІЯ”

Методичний посібник містить опис сучасних інтерактивних форм виховної роботи з учнями, розробки квестів – ігор станціями різноманітних напрямів.
Використання таких форм активізує діяльність учнів, має високу результа-тивність у засвоєнні знань та формуванні практичних вмінь і навичок учасників навчально-виховного процесу.

Методичний посібник «КВЕСТМАНІЯ» розроблено в допомогу педагогам-організаторам, класним керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вихователям літніх таборів відпочинку дітей й всім тим, хто працює у напрямку підвищення ефективності виховної роботи з учнями.

Вікно перегляду документа

 • : Кравець Наталія Володимирівна
 • : педагог-організатор, керівник гуртків
 • : Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області
 • Методична розробка КВЕСТМАНІЯ
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Сучасні форми виховної роботи з учнями на часі. Сподобалася оригінальна назва методичного посібника, яка є мотиватором до підвищення ефективності позакласної роботи.Цікаво було познайомитися з багатим досвідом колеги. Дякую.

 2. Детальний, багатющий методичний матеріал та ще у такій кількості?! Дуже добре! Обов’язково візьму собі на озброєння! Тільки жаль, малюнки-орнаменти на деяких сторіночках збиваються, не відповідають рамкам!

 3. Дуже змістовний та оригінальний методичній посібник, у якому міститься значна кількість інтерактивних вправ для виховної роботи з учнями. Стане в нагоді класним керівникам та педагогам організаторам. Дякую 🙂

 4. Яка ви молодець! Стільки попрацювали, щоб зібрати, опрацювати та укласти такий посібник. Дякую. Зараз саме впроваджую технологію квесту, і ваша робота дуже своєчасна.

  1. Так-так, я теж хочу спробувати запровадити такий інноваційний метод! Дуже своєчасно!

 5. Велика робота була зроблена автором! Впровадження квест-технології в освітній процес допомагає розвивати творчу особистість як учня, так і вчителя. Тому методичка буде у нагоді всім вчителям-предметникам, а також вихователям ГПД. Я з задоволенням додаю її собі у методичну скарбничку. Дякую!

 6. Грандіозну роботу виконала Наталія Володимирівна. Мені, як класному керівнику, стане в нагоді даний методичний посібник. Все детально розписано, наведені приклади сучасних форм роботи з дітьми. Спасибі, буду користуватися з вдячністю.