mail@urok-ua.com

Методична розробка “КВЕСТМАНІЯ”

Методичний посібник містить опис сучасних інтерактивних форм виховної роботи з учнями, розробки квестів – ігор станціями різноманітних напрямів.
Використання таких форм активізує діяльність учнів, має високу результа-тивність у засвоєнні знань та формуванні практичних вмінь і навичок учасників навчально-виховного процесу.

Методичний посібник «КВЕСТМАНІЯ» розроблено в допомогу педагогам-організаторам, класним керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вихователям літніх таборів відпочинку дітей й всім тим, хто працює у напрямку підвищення ефективності виховної роботи з учнями.

 • : Кравець Наталія Володимирівна
 • : педагог-організатор, керівник гуртків
 • : Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області
 • Методична розробка КВЕСТМАНІЯ
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
753

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Дуже змістовний та оригінальний методичній посібник, у якому міститься значна кількість інтерактивних вправ для виховної роботи з учнями. Стане в нагоді класним керівникам та педагогам організаторам. Дякую 🙂

 2. Яка ви молодець! Стільки попрацювали, щоб зібрати, опрацювати та укласти такий посібник. Дякую. Зараз саме впроваджую технологію квесту, і ваша робота дуже своєчасна.

 3. Велика робота була зроблена автором! Впровадження квест-технології в освітній процес допомагає розвивати творчу особистість як учня, так і вчителя. Тому методичка буде у нагоді всім вчителям-предметникам, а також вихователям ГПД. Я з задоволенням додаю її собі у методичну скарбничку. Дякую!

 4. Грандіозну роботу виконала Наталія Володимирівна. Мені, як класному керівнику, стане в нагоді даний методичний посібник. Все детально розписано, наведені приклади сучасних форм роботи з дітьми. Спасибі, буду користуватися з вдячністю.