“Мій край – моя історія жива”. Дослідницько-пошукові краєзнавчі матеріали про минуле й сучасне села Миколаївки

Автор публікації
Автор матеріалу: “Мій край – моя історія жива”. Дослідницько-пошукові краєзнавчі матеріали про минуле й сучасне села Миколаїв...
Посада: учитель українськоїмови та літератури
Місце роботи: Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петропавлівського району Дніпропетроровської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У добірці зібрано матеріал про видатних людей с. Миколавки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Краєзнавство є дійовим засобом патріотичного виховання. А розпочинається воно з виховання любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до видатних земляків. І коли молода людина на запитання: “Де найкраще місце на землі?” із впевненістю зможе сказати: “Там найкраще, де родився ти”, ось тоді ви досягли своєї мети!

  2. Саме такі матеріали я вважаю цінними. Без сумнівів, учням сподобалось побувати у ролі дослідників, вони багато чого пізнали і вони є зразком для наслідування, тому що керувались патріотичними почуттями, любов”ю до давнини, до найріднішого.

  3. Гарні краєзнавчі матеріали Миколаївки дослідили учні у співпраці з наставником. Проведена велика робота. Матеріали про видатних людей рідного краю можна буде використовувати і на уроках літератури рідного краю та в позакласній роботі.Дякую.

  4. Дослідницько-краєзнавчі матеріали про минуле і сучасне життя Миколаївки зацікавлять не тільки мешканців цього мальовничого села,а й і всіх небайдужих до краєзнавчої роботи.Адже краєзнавчі дослідження мають значний емоційний вплив на учнів,сприяють гармонійному розвитку.Дякую