Навчальні проекти учнів 3-4 класів
Місце роботи: Петропавлівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
навчальні проекти спонукають дітей до творчого пошуку, до розвитку пізнавальних інтересів, творчості та вміння працювати колективно.
Проект-спостереження
«Весна, днем красна»
Проект-спостереження
«Мандрівка Всесвітом»
Проект-спостереження
«Нежива природа»
та дитячого садка
Вчитель зарубіжної літератури Глинюк Алла Володимирівна
Міні-проекти на уроках зарубіжної літературиВчитель інформатики Менський Микола Іванович
Практичний посібник по створенню Scratch- проектів «Цікаві Scratch проекти для дітей та дорослих»Вчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Інтерактивні методи навчання в ІТ: Як використовувати технології для підвищення ефективності навчанняВчитель початкових класів Українська мова 6 клас Учитель: Блізніченко О. А. Тема. Правопис складних слів разом і через дефіс, написання слів з пів-, правопис складноскорочених слів. Мета: навчальна: поглибити знання учнів про творення й правопис складних і складноскорочених слів; узагальнити знання учнів про правила написання слів з пів-; розвивальна: формувати вміння учнів правильно писати складні слова; розвивати творчі вміння використовувати складні та складноскороченя слова при побудові власних висловлювань; виховна: виховувати інтерес до української мови. Тип уроку: урок закріплення вивченого матеріалу Перебіг уроку І Організація класу ІІ Мотивація пізнавальної діяльності. Повідомлення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці кожен з вас матиме можливість пригадати, як творяться складні та складноскорочені слова, повторити правила написання складних слів, вправлятися у правильному слововживанні, збагатити свій словниковий запас. До того ж ви самі будете себе оцінювати. Так, ви не помилилися. У цьому щоденнику ви відмічатимете виконання кожного завдання. Наприкінці уроку виведете підсумкову оцінку. ІІІ Актуалізація опорних знань 1. Культура мовлення Пішов за водою Приємного апетиту Не дивлячись на перешкоди Зробити для видимості Відкрити вікно 2. « Третє зайве» - Пригадайте, за допомогою чого утворюються нові слова ? - Які способи творення ви знаєте? -Пропоную вам перевірити, наскільки ви уважні і як вмієте мислити. У кожному рядку ви повинні знайти зайве слово і пояснтит свій вибір. лісок, вогнище, юнь; прилітати, необхідно, приносити; підберезник, підвіконня, носик; активно, взимку, влітку; обхід, виліт, тричі; Випишіть «зайві» слова, підкресліть у кожному першу літеру, у вас має вийти слово. - Як утворилося це слово? Юннат юний натураліст - Як називається такий спосіб творення? ІV Закріплення вивченого матеріалу 1. Від наведених слів утворити складноскорочені слова Автобусний вокзал Засоби масової інформації Атомна електростанція Державний бюджет Зовнішнє незалежне оцінювання - Як пишуться ці слова? 2. Коментоване письмо 3. Розподільний диктант Говорячи про складні слова, ми не можемо оминути нашого гарного знайомого Префікса Пів. Допоможіть йому розселитися у потрібні будиночки Разом Через дефіс Апостроф Кілограм, літр, Україна, Лондон, світ, річка, країна, дерево, озеро, яр, Львів, апельсин, яблуко, ящик. - З одним із утворених слів скласти і записати речення. ІV Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу Ось і настав час дізнатися, чи потоваришували ви зі складними словами. Спишіть слова, знявши риску. Мінімаркет, сміттєзвалище, водонагрівач,біологогеографічний, військовоісторичний, електронагрівач, жовтогарячий, нервовопсихічний, адмінперсонал, нерозлийвода, світлозелений, бетакаротин, сценографія, хімікофізичний, цьогорічний. - Якщо ви правильно виконали завдання, то в усіх словах, які пишуться разом, підкреслити другу букву, ви дізнаєтесь, як попрацювали. МОЛОДЕЦЬ! VІІ Підбиття підсумків Ви сьогодні молодці. Підрахуйте у свої щоденниках успіхів результати роботи. То як утворюються складні слова? - Що ви можете сказати про їхнє написання? На завершення спробуємо скласти сенкан про складні слова. 1. Складні слова 2. Дружні, міцні 3. Поєднуються, гуртуються, не розлучаються 4. Два слова поєднуються в одне 5. Нерозлийвода
Презентація “Навчальні екскурсії. Зима” 1 класВчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Навчальні програми 2017. Іноземні мови (5–9 класи)
Проектна робота закладає і формує ті знання і вміння дітей, які визначають їх вміння навчатися, здатність до саморозвитку. Участь у проектній роботі вчить дітей виходити зі скрути,шукати відповіді на запитання, уміти оцінювати свої знання, розвиває інтерес до знань, мислення, уважність, активність, самостійність.
Сучасна освіта вимагає від дитини вміння не тільки отримувати в школі необхідні для його подальшого життя знання, а й, що не менш важливо, вміння застосовувати отримані знання на практиці в життя. Тому в шкільну практику вводиться проектна діяльність. Дякую за чітко сплановані та реалізовані проекти!