mail@urok-ua.com

Навчально-виховний проект для учнів 1-4 класів. У роковини Великого Тараса

Метод проектів дає можливість побудувати роботу на уроці та в позаурочний час так, щоб всебічно висвітлити будь-яку тему і зацікавити учнів, даючи можливість кожному, залежно від здібностей, нахилів та інтересів, реалізувати себе в пізнавальній, дослідницькій, творчій діяльності. Цей метод пов’язує навчальну і виховну роботу з життям. Це відповідає соціальному запиту сучасності: надається перевага комунікативній компетентності – учитися жити разом.
Даний проект діти готували перед вивченням творчості Т.Шевченка та підготовкою до святкування дня народження Т.Г. Шевченка

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тема творчості такої славетної людини як Тарас Григорович Шевченко є невичерпною, тому дякую за хороше напрацювання та за висвітлення власних ідей.

  2. Любове Олексіївно! Дякую за хорошу розробку проектного дня в початковій школі, поетапні рекомендації, різносторонність завдань для учнів, можливість охопити життя Кобзаря від А до Я. Заслуговує на увагу чіткий план, який можна взяти за основу для творчого доопрацювання. Успіхів

  3. Вчителька детально знайомить зі структурою проектної роботи. Тема обрана актуальна, сприяє вихованню патріотичних почуттів, знайомить із життєвим шляхом Тараса Шевченка. Кожен етап має свою значущість. Дякую!