Особливості проблемного підходу на уроках інформатики (методичні рекомендації)

Автор матеріалу: Особливості проблемного підходу на уроках інформатики (методичні рекомендації)

У роботі висвітлено питання щодо використання проблемного підходу на уроках інформатики. Наведено приклади проблемних питань, ситуацій та задач, які можна використати на відповідному етапі уроку. Також представлено авторський конспект уроку з елементами проблемного підходу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Проблемне навчання сприяє активізації мислення учнів, формуванню вміння побачити проблему, сформулювати, висунути гіпотезу при її виникненні, запропонувати і апробувати різні способи вирішення цієї проблеми. В конспекті можна вказати операційну систему, з якою працюють учні. Термін “Хеловін” не дуже підходящий для пошуку. Постарайтесь дослідити історію виникнення терміну та доцільність використання його на уроці. Дякую.

  2. У роботі Наталії Василівни розкрито суть такого поняття як проблемне навчання на уроках інформатики, показано на прикладах, розібрано ситуації, проблемні питання, засоби їх розв’язання. Тому робота заслуговує доброї оцінки та може бути використана як матеріал для допомоги при підготовці до уроків молодим вчителям або на засідання методичного об’єднання за цієї темою. Дякую!