Політика Європейського Союзу в сфері освіти

Політика Європейського Союзу в сфері освіти
Презентація до години спілкування ” Ми і ЄС “. Відомо, що Європейський Союз визначає, що освіта та професійне навчання є життєво важливими для розвитку сучасного суспільства і економіки. Освіта є пріоритетним напрямом для урядів усіх країн-членів ЄС

Вікно перегляду презентації

  • : Маловічко Світлана Миколаївна
  • : вчитель I кваліфікаційної категорії
  • : Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської област
  • Презентація Політика ЄС в освіті
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація своєчасна та сучасна, містить історичний екскурс та знайомить з тими програмами розвитку освіти, які були запропоновані та опробовані у світі. Може бути використана педагогічними працівниками на різних позаурочних заходах. Єдина порада автору – я би змінила фон слайдів, тому яскраві квіти не зовсім відповідають темі і на деяких слайдах на їх фоні важко читається текст. Але це моє бачення, пробачте. Дякую автору за корисну публікацію.

  2. Лаконічна, точна, без зайвих текстів та недоречних малюнків презентація. Може бути використана як на класних годинах та годинах спілкування, так і на батьківських зборах та методичній раді. Дякую за матеріал!

  3. Презентація виконана з дотриманням відповідних вимог. Кожен слайд має інформативний характер, сприяє всебічному розвитку особистості . Автор пропонує використати даний матеріал для години спілкування, гадаю , що можна з ним ознайомити батьків на зборах , під час педагогічної ради.

  4. Професійно зроблена презентація. На початку пропонується історична довідка еволюції освітної політики Європейського співтовариства. Потім до ознайомлення постає стратеція соціально – економічного розвитку. Матеріал науковий,корисний для загального розвитку.