mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Ліки з бабусиного вузлика”

Позакласний захід ” Ліки з бабусиного вузлика ” для учнів 5-8 класів , де надані короткі відомості про деякі діючі речовини лікарських рослин, лікувальні форми ,які готуються з лікарських рослин . Надамо поради заготовлювачам – початківцям та ознайомимося з найпоширенішими лікарськими рослинами нашої місцевості. Підготувала вчитель біології Левчук Оксана Михайлівна

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гарна та корисна позакласна робота з учнями. Впевнена, що такий захід може зацікавити учнів, адже вони і самі зможуть заготовляти лікарські рослини та знаходити їм належне застосування. Дякую!

  2. Дуже сподобалась назва заходу, яка одразу ж зацікавлює і стимулює до пізнання. Надзвичайно корисна інформація, гарний виклад матеріалу та його естетичне оформлення .Крім теорії є і практичні поради як заготовляти лікарські рослини, готувати чаї. Урізноманітнений захід загадками.Дуже цікаво, дякую.

  3. Вчитель намагається даним заходом розширити світогляд учнів про лікарські рослини, розвиває пізнавальний інтерес.Учні дізнаються чимало корисної та цікавої інформації. Сподобалась кінцівка заходу, коли всіх пригощають цілющим чаєм.