mail@urok-ua.com

Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів”

Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів” – скринька мовних завдань для учнів 5-6 класів. Захід проведено під час предметного тижня рідної мови. Учні звернулися до джерел і витоків народної мудрості; розвивали логічне мислення, пізнавальні та пошукові інтереси.

 • : Кудрицька Леся Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Сорокотязьке НВО "ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок" Білоцерківської районної державної адміністрації
 • -Позакласний захід з української мови Ігри патріотів
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1965

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Захід надзвичайно багатогранний, одразу зацікавлює своєю насиченістю, змістовністю. Раджу колегам звернути свою увагу на цю роботу, яка пронизана патріотичністю. Всі тури заходу гарно продумано. Дякую!

 2. Такого цікавого позакласного заходу з української мови я ще не бачила. Дуже гарно! Конкурси продумані, їх легко і цікаво виконувати учням. Дякую вам.

 3. Розробка заслуговує на схвальну оцінку.Вчитель справді дбає про патріотичне виховання учнів. Завдання є одночасно пізнавальними, цікавими, розважальними . Добре , що додається опрацьована література та посилання на інтернет джерела. Дякую!

 4. Можна тільки говорити про патріотизм, а можна виховувати справжніх патріотів з дитинства, крок за кроком. Леся Анатоліївна, Ви належите до тих, для кого патріотизм – це знання рідної мови, народної творчості, вміння творчо донести їх глибини до дитячих сердець.

 5. Цікавий позакласний захід “Ігри патріотів” -такий позакласний захід дуже подобається дітям. Різноманітні цікаві ігри Ви провели для учнів. Дякую Вам за це.