mail@urok-ua.com

Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів”

Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів” – скринька мовних завдань для учнів 5-6 класів. Захід проведено під час предметного тижня рідної мови. Учні звернулися до джерел і витоків народної мудрості; розвивали логічне мислення, пізнавальні та пошукові інтереси.

 • : Кудрицька Леся Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Сорокотязьке НВО "ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок" Білоцерківської районної державної адміністрації
 • -Позакласний захід з української мови Ігри патріотів
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1553

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Такого цікавого позакласного заходу з української мови я ще не бачила. Дуже гарно! Конкурси продумані, їх легко і цікаво виконувати учням. Дякую вам.

 2. Розробка заслуговує на схвальну оцінку.Вчитель справді дбає про патріотичне виховання учнів. Завдання є одночасно пізнавальними, цікавими, розважальними . Добре , що додається опрацьована література та посилання на інтернет джерела. Дякую!

 3. Можна тільки говорити про патріотизм, а можна виховувати справжніх патріотів з дитинства, крок за кроком. Леся Анатоліївна, Ви належите до тих, для кого патріотизм – це знання рідної мови, народної творчості, вміння творчо донести їх глибини до дитячих сердець.

 4. Цікавий позакласний захід “Ігри патріотів” -такий позакласний захід дуже подобається дітям. Різноманітні цікаві ігри Ви провели для учнів. Дякую Вам за це.