Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів”

Позакласний захід з української мови “Ігри патріотів” – скринька мовних завдань для учнів 5-6 класів. Захід проведено під час предметного тижня рідної мови. Учні звернулися до джерел і витоків народної мудрості; розвивали логічне мислення, пізнавальні та пошукові інтереси.

Вікно перегляду документа

  • : Кудрицька Леся Анатоліївна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Сорокотязьке НВО "ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок" Білоцерківської районної державної адміністрації
  • -Позакласний захід з української мови Ігри патріотів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Мова – це неоціненний дар та наше багатство. Ваш захід дійсно заслуговує на гарні відгуки. Вашу роботу схвалено колегами, які активно беруть участь у конкурсі даного сайту, завжди об*єктивно аналізують напрацювання колег. Ви можете пишатися, що Ваші ідеї цього заходу зможуть реалізовуватись у багатьох українських школах. Дякую!

  2. Захід надзвичайно багатогранний, одразу зацікавлює своєю насиченістю, змістовністю. Раджу колегам звернути свою увагу на цю роботу, яка пронизана патріотичністю. Всі тури заходу гарно продумано. Дякую!

  3. Такого цікавого позакласного заходу з української мови я ще не бачила. Дуже гарно! Конкурси продумані, їх легко і цікаво виконувати учням. Дякую вам.

  4. Розробка заслуговує на схвальну оцінку.Вчитель справді дбає про патріотичне виховання учнів. Завдання є одночасно пізнавальними, цікавими, розважальними . Добре , що додається опрацьована література та посилання на інтернет джерела. Дякую!

  5. Можна тільки говорити про патріотизм, а можна виховувати справжніх патріотів з дитинства, крок за кроком. Леся Анатоліївна, Ви належите до тих, для кого патріотизм – це знання рідної мови, народної творчості, вміння творчо донести їх глибини до дитячих сердець.

  6. Цікавий позакласний захід “Ігри патріотів” -такий позакласний захід дуже подобається дітям. Різноманітні цікаві ігри Ви провели для учнів. Дякую Вам за це.