mail@urok-ua.com

Презентація “Айзек Азімов. Американський письменник-фантаст, популяризатор науки, за фахом біохімік”

Знайомство з життєвим і творчим шляхом Айзека Азімова

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дійсно, колір та розмір шрифтів текстової інформації має вагоме значення і впливає на сприйняття матеріалу учнями. Автор презентації висвітлює багато цікавих відомостей про Азека Азімова. Дякую за матеріал!

  2. Згодна з попередніми коментарями – презентація доволі вдала. Та хочеться зауважити щодо розміру та кольору шрифтів – зверніть, будь ласка, увагу. І фон:він часто заважає читанню текста.

  3. Презентація оформлена в єдиному стилі. Вдалою є рубрика ” Це цікаво”. Зміст кожної частини текстової інформації логічно завершено. Мультимедійна презентація допомагає вчителю досягти мети заняття. Дякую.

  4. Презентація знайомить із творчістю Айзека Азімова. Оформлення слайдів виконано в одному форматі,пов*язане з жанром діяльності Азімова, не переобтяжене інформацією. Нелегкий життєвий шлях письменника спонукатиме учнів до роздумів.

  5. Гарна презентація про Айзека Азімова…Можна додати, що серед його захоплень була ще і топоніміка. Коріння багатоьох відомих географічних назв вчить, як добрий підручник з історії. Дякую.