Презентація для 1-3 класу з теми “Повітря”
Автор публікації

ПІБ автора: Івасюк Марія Михайлівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ступенів
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду презентації
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ
Вчитель біології Шелест Людмила Антонівна
Повітря - суміш газів: урок природознавства 5 класДосліджуйте важливість повітря для життя на Землі, його роль в екосистемі та навчайте екологічної свідомості на уроці природознавства.
Вчитель початкових класів Ковтун Світлана Миколаївна
Збереження чистоти повітря: склад і рішенняРозкрийте склад повітря та способи збереження його чистоти. Дізнайтеся про азот, кисень та джерела забруднення, а також методи охорони.
Вчитель початкових класів Філатова Лариса Миколаївна
Урок про склад повітря: Збережемо природуДізнайтеся про склад повітря, причини забруднення і збереження чистоти. Інтерактивні вправи для 3 класу.
Вчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Товари для творчості: широкий асортимент для дітейВиберіть товари для творчості для дітей: малювання, аплікація, ліплення та багато іншого. Розвивайте фантазію разом з Chaspik.ua!
Вчитель початкових класів Жук Тетяна Петрівна
Урок природи для 3 класу: вплив повітря на ЗемлюДосліджуйте, як повітря впливає на природу Землі на уроці від вчителя Тетяни Жук. Цікаві факти та вправи для учнів!
Вчитель початкових класів Водолажко Лілія Іванівна
Що таке гейміфікація шкільного навчання і чому це важливий трендДосліджуйте, як гейміфікація перетворює навчання у захоплюючу гру, підвищуючи мотивацію та розвиток учнів.
Вчитель біології Німчук Тетяна Миколаївна
Важливість комах у процесі запилення рослинДізнайтеся про важливість комах-запилювачів для рослин та їхню роль у збереженні біорізноманіття та підвищенні врожайності.









Марія Михайлівна дбає про всебічний розвиток дитини, впроваджує на практиці інформаційні технології, добре володіє теоретичним матеріалом.Із задоволенням переглянула презентацію, тому й зробила такі висновки. Дякую!