mail@urok-ua.com

Презентація класного колектива

Подана презентація допоможе класному керівникові скласти власну роботу. Це цікава подорож по країні знань.

 • : Відющенко Ірина Леонідівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІст. № 12
 • -Наш клас - найкращий в Україні
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
298

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. З презентації видно, що пані Ірина гарний класний керівник. Проводяться різнопланові виховні заходи, екскурсії, конкурси, свята. Але б хотілося дізнатися: за який період висвітлено події. Дякую! Успіхів Вам!

 2. У презентації гарний шаблон, дотримано всіх вимог по оформленні презентації. Напевно, клас гордиться таким класним керівником, а керівник своїми учнями. Дякую за приємний дизайн.

 3. Гарна презентація, підписи цікаві. Видно, що вчителька любить цей клас. А хотілося б ще й прозою трішки: що за свято, коли проводилося тощо. Фото цікаве не лише вам. Ви з учнями розумієте, про що йдеться, а інші запитують: а де це ви? А що це ви робили? Взагалі-то гарна робота. Дякую.

 4. Який чудовий колектив! Згодна з вами: ваш клас для вас найкращий у світі, як мій для мене). Молодці, що разом і працюєте, і мандруєте, і ласуєте солодощі! Пізнавайте світ наш чудовий й надалі, цінуйте один одного! Класний керівник-чудова людина! Творчості вам і надалі!

 5. Відносини в класі, особливо в цьому віці, дуже важливі. Адже саме в перехідному віці колектив починає ділитися, хлопчики окремо від дівчаток. Добра і доброзичлива атмосфера в класі дуже важлива складова шкільного життя. Дякую за матеріал.

 6. Дуже цікава презентація класного колективу. Ви скрізь разом, веселі та щасливі , активні та розумні.Ви із творчим підходом розкрили всебічність та неординарність Ваших учнів . Нехай Ваші учні будуть такими і надалі. Дякую Вам .