Презентація класного колектива

Подана презентація допоможе класному керівникові скласти власну роботу. Це цікава подорож по країні знань.

 • : Відющенко Ірина Леонідівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІст. № 12
 • -Наш клас - найкращий в Україні
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Після ознайомлення із презентацією зрозуміло, що класним керівником виховна робота проводиться на належному рівні, але бракує самого опису до світлин, адже про що йде мова відомо лише учасникам заходів. Дякую за насичені світлини! Бажаю успіхів у виховній роботі!

 2. З презентації видно, що пані Ірина гарний класний керівник. Проводяться різнопланові виховні заходи, екскурсії, конкурси, свята. Але б хотілося дізнатися: за який період висвітлено події. Дякую! Успіхів Вам!

 3. У презентації гарний шаблон, дотримано всіх вимог по оформленні презентації. Напевно, клас гордиться таким класним керівником, а керівник своїми учнями. Дякую за приємний дизайн.

 4. Гарна презентація, підписи цікаві. Видно, що вчителька любить цей клас. А хотілося б ще й прозою трішки: що за свято, коли проводилося тощо. Фото цікаве не лише вам. Ви з учнями розумієте, про що йдеться, а інші запитують: а де це ви? А що це ви робили? Взагалі-то гарна робота. Дякую.

 5. Який чудовий колектив! Згодна з вами: ваш клас для вас найкращий у світі, як мій для мене). Молодці, що разом і працюєте, і мандруєте, і ласуєте солодощі! Пізнавайте світ наш чудовий й надалі, цінуйте один одного! Класний керівник-чудова людина! Творчості вам і надалі!

 6. Відносини в класі, особливо в цьому віці, дуже важливі. Адже саме в перехідному віці колектив починає ділитися, хлопчики окремо від дівчаток. Добра і доброзичлива атмосфера в класі дуже важлива складова шкільного життя. Дякую за матеріал.

 7. Дуже цікава презентація класного колективу. Ви скрізь разом, веселі та щасливі , активні та розумні.Ви із творчим підходом розкрили всебічність та неординарність Ваших учнів . Нехай Ваші учні будуть такими і надалі. Дякую Вам .