mail@urok-ua.com

Проект “Хто не памятає минулого, той не вартий майбутнього”

Проектна робота дуже перспективна, оскільки в ній кожен з учасників не втрачає свого статусу активної діючої особистості, намагається зайняти в групі позицію, що відповідає його можливостям: знанням, здібностям, мисленню.

Метод проектів- шлях до формування креативного мислення учнів, дає можливість залучати учнів до пошуку, дослідження, творчо застосовувати знання, поглиблювати зміст навчального матеріалу.

Проект

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
266

3 коментарі

  1. Чудова дослідницька робота. Сама назва проекту спонукає учнів до свідомих вчинків, до усвідомлення національної позиції. Робота сприяє вихованню патріотичних почуттів учнів. Дякую!

  2. Прекрасний матеріал, який направлений на патріотичне виховання учнів. Такі моменти в історії нашої держави не повинні бути забуті. Дотримано хронології розготання подій. Гарне поєднання дослідницького і культурного матеріалу. Сподобалась виставка витинанок.

  3. Тамара Миколаївна надає розробку проекту патріотичного спрямування. Під час роботи учні звітують зі свого питання. Присутні музичні хвилинки, які стосуються теми заходу. Гадаю, мети досягнуто.