Програма курсу “Літературне краєзнавство”

Автор публікації
Автор матеріалу: Програма курсу “Літературне краєзнавство”
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Кузнецівська ЗОШ I-III ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сьогодні, в період розбудови нашої держави, особливо важливою і актуальною є проблема україністики. Відомості про перебування зарубіжних письменників в Україні, їх інтерес до нашої держави та твори про Україну завжди цікавлять учнів, пробуджують пізнавальні інтереси школярів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Я із задоволенням ознайомилась з Вашою публікацією, яку вважаю дуже корисною для колег. Дякую Вам за напрацювання! Наталіє Станіславівно, хочу Вам щиро подякувати за всю Вашу роботу на цьому сайті, яка є плідною, корисною для всіх користувачів цього ресурсу.

    1. Моя перша публікація на цьому сайті – виховний захід із зарубіжної літератури “Де є любов, там є життя”, яким я вперше поділилась з колегами. Ви написали відгук на мою роботу. І за цей відгук я Вам дуже вдячна. Для мене важлива думка саме таких учителів як Ви , пані Наталіє. Тому Вашу критику я взяла до відома. Ця розробка є об”ємною, але я її хотіла подати як відкритий захід для великої аудиторії, де в маленьких школах задіюються учні середньої та старшої школи.

      1. Захоплююсь Вашими коментарями, які в деяких випадках є просто узагальненими, а в інших – глибокими та надзвичайно об”єктивними. Що я хочу сказати? Хочу Вам сказати, що саме завдяки Вашому прикладу розпочала роботу на освітніх сайтах. Я неодноразово брала участь в конкурсі “Вчитель-експерт”, де й у більшості випадків перемагала. Також публікувала свої розробки на сайтах: “СуперУрок”, “На Урок, “Всеосвіта” , “АбеткаЛенд”, “Методичний портал” та інших. Саме Ви мене спонукали до ще більшої роботи над собою тоді, коли порекомендували мій майстер-клас із зарубіжної літератури колегам. Не вважаю свої роботи якимись там “скарбами” для освітян, але сподіваюсь, що вони комусь будуть корисними. Дякую Вам за натхнення! Для мене Ви є вчителем, який постійно долає бар”єри, розвивається, Ви є особливою! Щиро Вам Дякую! Бажаю Вам успіхів у всіх починаннях та вдячних учнів! У Вас я багато чому навчилась!

  2. Наталія Станіславівна пропонує актуальний матеріал з україністики. Для виховання свідомих громадян країни , розвитку особистості учня розрахована дана публікація .Сподобались теми творчих робіт, рефератів. Дякую!

    1. Дякую за коментар. Коли складала програму, навіть уявити не могла, наскільки вона стане актуальною. Сьогодні вже багато колег використувують програму і розробки занять, якими залюбки ділюсь. Дійсно, заняття – це насамперед патріотичне виховання та спроба повернути погляди учнів на себе як на самодостатніх громадян -українців, якими захоплюється світ.