вчитель образотворчого мистецтва Скитиба Ніна Василівна

Презентація на тему “Образ тварин у мистецтві. Анімалістичний жанр у скульптурі” створена до уроку мистецтва в 6 класі НУШ за підручником  Олени Гайдамаки, Наталії Лємешевої  Читати далі ..

вихователь Сніцаренко Інна Олександрівна

Конспект заняття для старшого дошкільного віку з мовленнєвого розвитку та навчання грамоти. Метою заняття є ознайомлення дошкільників зі звуком “у” та буквою “У”.

заступник директора з навчальної роботи Сербіненко Лариса Василівна

Найціннішим результатом Нової української школи для дітей з особливими освітніми потребами є забезпечення сприятливих умов для розвитку кожної дитини, її творчих здібностей та пізнавальних можливостей Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Еще каких-то 25 лет назад профессию программиста считали пригодной только для «ботанов» и «заучек», а сегодня она является одной из наиболее высокооплачиваемых и престижных. Все Читати далі ..

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Казка “Пригоди у крамниці”може бути використана вчителем як для читання, так і для театралізації. ЇЇ легко з дітками розіграти на сцені, як виставу. Казка дає Читати далі ..

Вчитель зарубіжної літератури Бродецька Ірина Володимирівна

Цей матеріал спрямовую роботу вчителя щодо створення творчої атмосфери на уроці та розкриття талантів учнів

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок проведено в в умовах спеціальної школи 3-му класі з учнями з особливими освітніми потребами. При виконанні різноманітних завдань учні закріплюють і поглиблюють знання про Читати далі ..

вчитель початкових класів Будась Олена Михайлівна

Цю розробку створено з метою поєднання знань із предметів (трудове начання та позакласне читання), що інтегруються навколо однієї теми. Урок дозволить розширити коло знань з Читати далі ..

Вчитель зарубіжної літератури Бродецька Ірина Володимирівна

Матеріал допоможе у складанні роботи щодо розвитку комунікативних здібностей учнів 5 класу на уроках зарубіжної літератури в умовах адаптації

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Дитяча косметика для дівчаток може виявитися чудовою іграшкою, яка не лише розвиває творчість, але й сприяє позитивним звичкам у догляді за собою. Як обрати ідеальний Читати далі ..

вчитель початкових класів Чайка Наталя Петрівна

Значення слова. Образні слова, словосполучення. Пряме та переносне значення слів. Однозначні, багатозначні слова. Близькі і протилежні за значенням слова.

Вчитель зарубіжної літератури Бродецька Ірина Володимирівна

Цей сценарій буде допомогою для організації урочистого відкриття інтелектуального шкільного клуьу та заохочення учнів до дослідницької роботи.

вихователь Михалевич Світлана Олександрівна

Під час дистанційного онлайн-заняття діти групи раннього віку  виконують завдання та допомагають котику відшукати його круглу іграшку-клубочок. Наприкінці заняття діти малюють клубочки ватною паличкою та Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Йога — це більше, ніж просто фізичні вправи. Це стародавня система, яка сприяє гармонії тіла, розуму та душі. Якщо ви завжди цікавилися йогою або шукали Читати далі ..

Вчитель біології та географії Скорблюк Наталія Миколаївна

Дана презентація дає мождивість ознайомити здобувачів освіти їз функціями травної системи,загальним планом травної системи , методами вивчення органів травлення та значенням процесів травлення.

Використання кольорів у шкільному приладді

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Вибір кольорів у шкільному приладді включає в себе різні аспекти, такі як дизайн шаф для школи, оформлення засобів навчання для початкової школи та створення стендів. Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Всім добре відомо, що читання з ранніх років допомагає розвинути уяву, покращити пам’ять та пронести любов до книг у доросле життя. Проте для підтримки інтересу Читати далі ..

Вчитель зарубіжної літератури Бродецька Ірина Володимирівна

Матеріал  для уроку допоможе створити атмосферу творчості

1 2 3 342