mail@urok-ua.com

Розробка виховного заходу “Сенс життя та моє місце в ньому” для старшокласників

Мета даного заходу глибше ознайомити учнів з поняттям « сенс життя»; допомогти з’ясувати такі питання: для чого людина живе на Землі? що зробити для того, щоб життя було гарним?; виявити причини життєвих негараздів та шляхи їх усунення; Виховувати доброту,чесність, порядність. Закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини, серед яких такі поняття, як сенс життя, щастя – головні на життєвому шляху молоді; розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті, сприймати людей такими, якими вони є; адаптувати учнів до умов сучасного суспільства.

Розробка заходу

Презентація до заходу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
607

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Епіграф заходу справляє незабутнє враження. Вислови мати Терези дуже доречні, спонукають задуматись. Життя необхідно цінувати, проявляти найкращі людські риси! Дякую за публікацію!

  2. Сподобався епіграф заходу, словникова робота (знайомство із новими термінами), перегляд відеофрагменту про сенс життя зі слів перехожих, творче завдання “Пори року людського життя”. Вислови матері Терези влучно пояснюють учням тему заходу.

  3. Сучасний виховний захід, що дає відповіді на питання, що таке життя. Особливу увагу привертає технологія “Захист ідеї”, опрацювання строф із поезії Матері Терези. Гарним доповненням є презентація.

  4. Висловлюю щиру вдячність Євгенії Іванівні за актуальну розробку виховного заходу для старшокласників. Сьогодення вимагає від вчителів та батьків пояснювати підліткам у чому насправді сенс життя. Деякі сучасні підлітки дійсно є песимістами, з глибокою внутрішньою стривоженістю, з нестійкою психікою. І от за допомогою такого заходу учні мають усвідомити,що життя – це найпрекрасніша річ, яку дав Бог і лише Він має право його забрати.