Розвиваючий аспект сучасного уроку української мови
Автор публікації
вчитель початкових класів
Місце роботи: Ковельська ЗОШ №1
Посада: Місце роботи: Ковельська ЗОШ №1
Одним з основних завдань української школи є виховання творчої особистості учня. З цією метою мають бути створені максимально сприятливі умови для розвитку здібностей і таланту дитини.
Дана робота – спроба окреслити напрямки роботи вчителя з урахуванням розвиваючого аспекту вивчення української мови у початкових класах і підібрати змістове та методичне забезпечення уроків. До роботи додається презентація.
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Дуже сподобався Ваш матеріал, є що запозичити для своїх уроків. Презентація надзвичайно корисна, доступна для сприйняття. А “Створення метафори” та “Написання віршів” хочеться особливо відзначити. Дякую!
Надзвичайно корисний матеріал як для вчителів зі стажем, так і для початківців. Обов’язково запропоную прочитати нашому молодому філологу. А деякі слайди “Створення метафор” чи “Написання віршів” використаю на своїх уроках. Дякую!
Вчитель демонструє нам свій досвід з даного питання, яке є актуальним, наразі.Матеріал цікавий, розкриває проблеми розвивального навчання.Окрім теорії можна ознайомитись з практичним завданням, вправами. Дякую!
Ольго Григорівно! В своїй роботі ви зробили спробу зазначити теоретичні та практичні аспекти системи розвиваючого навчання, яка наразі є одним із приорітетних напрямків освіти. Викладання української мови потребує інноваційних підходів: про це свідчать результати цьогорічного ЗНО. Є над чим задуматися всім. Перед нами, як вчителями початкової школи, стоїть завдання надання фундаментальних знань та вмінь, на яких вчителі середньої та старшої ланки будуть формувати мовну компетентність наших дітей. Переконана, що ваша робота допоможе всім, хто цікавиться питаннями оновлення освіти, прагне до самовдосконалення та перебудови власних поглядів на методику викладання української мови. Дякую.
У своїй роботі педагог представила теоретичний блок про розвивальне навчання та поєднала його з практичними вправами,цікавими завданнями, які використовує на уроках. Зібраний матеріал демонструє систему роботи вчителя. Дякую.
Учитель у роботі не тільки дає визначення, що таке розвиваюче навчання, а й наводить методи, технології, а також шляхи досягнення мети розвиваючого уроку. Для роботи в гуртках, парах автор підібрала цікаві види завдань, велика увага спрямовується на самостійні дослідження учнів. Також підібрані завдання і для творчого розвитку учнів. Гарна робота!